Yok artık: Cepte internet paylaşımı ücretli oluyor! (Video)

Turkcell tarafınca meydana getirilen bir duyuru ile 15 Ocak 2019 tarihinden itibaren cep telefonundan web paylaşımı yapacaklardan 9 TL ücret alınacak. Mevzuyla ilgili bilginin yayılmasıyla birlikte toplumsal medyada büyük bir tepki oluştu. Birçok kullanıcı ile birlikte bizim de doğru bulmadığımız uygulama bilhassa internetini paylaştıran kullanıcıları etkileyecek. 

Yok artık: Cepte web paylaşımı ücretli oluyor! (Video)

Şimdilik bir tek Turkcell‘in hayata geçirdiği bu uygulama ile ilgili düşüncelerimizi bu videoda paylaştık. Cepteki web paketimizi paylaşmaya yarayan HotSpot özelliği uzun senelerdir cep telefonlarında bulunuyor. Bilhassa internetten uzak ortamlarda bilgisayarlarla paylaşım için kullanılan bu özellik yurtdışında genel anlamda ücretli olarak kullanılıyor. Sadece yurtdışında hem fiyatlar (alım gücüne nazaran) daha makul hem de data paketleri daha yüksek kapasitelerde. 

Şimdi gelin mevzuyla ilgili fikirlerimizi paylaştığımız videomuzu izleyelim. Siz de bu konudaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizlere iletebilir ve kamuoyu oluşmasına destek olabilirsiniz:

 

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/guncel/yok-artik-cepte-internet-paylasimi-ucretli-oluyor-video-5c20a7c95fe8290c73502ddb

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *