Yeni Ford Focus reklamı yayınlandı (Video)

 Yeni Ford Focus reklamı yayınlandı (Video)

Geçtiğimiz günlerde lansmanında bulunup kullanma imkanı bulduğumuz yeni Ford Focus‘un reklamı gösterildi. Ford Otosan’ın binek vasıta kategorisinde Türkiye’de geliştirip çekmiş olduğu ilk reklam filmi projesi olan kampanyada meşhur oyuncu Sulh Arduç rol alıyor.

Yönetmenliğini SirFred’in, görüntü yönetmenliğini “Jurassic World: Fallen Kingdom”un da görüntü yönetmenliğini meydana getiren Oscar Faura’nın gerçekleştirdiği filmin İstanbul’daki çekimleri 3 gün sürdü.

Reklam süresince Ford Focus temalı bir evde Sulh Arduç’un hazırlanmasını izlerken, İstanbul görüntüleri de bizlere birlikte rol alıyor. Görsel açıdan üst düzey bir emek harcama olan yeni Ford Focus reklamı, otomobilin teknolojik öğelerini ortaya seriyor. İşte o reklam:

Yeni Ford Focus teknolojileri

Otomobilde bulunan teknolojiler içinde Dur & Kalk Fonksiyonu ile geliştirilmiş, Trafik Levhası Tanıma Sistemi ve Şerit Hizalama özellikleri içeren Adaptif Hız Denetim Sistemi, Şerit Hizalama teknolojisi, Düzgüsel, Spor ve Eco olmak suretiyle 3 değişik sürüş modu, otomatik şanzıman, Head Up Display, telefonlar için Kablosuz Şarj Bölmesi, B&O ses sistemi, SYNC 8’’ Renkli Dokunmatik ekranlı multimedya sistemi, Etken Park Asistanı, Paralel Park Çıkış Yardımı, Dinamik LED Ön Far Sistemi, Yaya ve Bisiklet Idrak etme Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı, Acil Durum Manevra Destek Sistemi ve geniş açılı geri görüş kamerası yer ediniyor.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/otomobil/yeni-ford-focus-reklami-yayinlandi-video-5bf91c3a5fe8295d4c537903

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *