Xiaomi yolun sonuna çok yakın? Peki ama neden?

 Xiaomi yolun sonuna çok yakın? Peki ama neden?

Akıllı telefon pazarının geneline baktığımızda Xiaomi’nin önlenemez bir yükseliş içinde bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu yükselişin temelinde Çinli üreticinin agresif fiyat politikasının bulunduğunu biliyoruz. Şu demek oluyor ki kimse Xiaomi’yi oldukça kaliteli olduğundan tercih etmiyor. Ürünleri fiyat performans ürünü olduğundan tercih ediyorlar. Bu mevzu ile ilgili hazırlamış olduğumuz videoya göz attığınızda tam olarak ne demek istediğimizi net bir halde anlayacaksınız. Isterseniz bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Xiaomi yolun sonuna oldukça yakın? Peki fakat niçin?

Evet, videoda da söylediğimiz suretiyle Xiaomi her an ayağı takılıp düşecek bir koşucu şeklinde. Şu anda son hız koşmaya devam ediyor. Lakin bir takılıp düştümü tüm emekler boşa gidecektir. Boşa gitmemesi için Apple, Samsung ve Huawei şeklinde kalitesi için tercih edilen bir marka olması lazım.

Bugün 8500 TL’ye Mi 10’u satışa sunduğunda insanların bunu alacağıma iPhone 11 alırım yerine iPhone 11 yerine Mi 10 alırım demesi lazım. Lakin Xiaomi uygun fiyatlı ürünler satışa sunmadıktan sonrasında tercih sebebi olması pek de mümkün görünmüyor.

Gene mevzu hakkında yorum siz kıymetli ziyaretçilerimizin. Isterseniz bu haberin altına, isterseniz de YouTube videomuzun altına yorum yazabilirsiniz. Bilhassa de Xiaomi kullanıcılarının bu mevzuda kendilerine şunu sorması gerekiyor. Aynı fiyata aynı özelliklere bir Samsung ya da iPhone modeli satılıyor olsaydı, tercihim gene de Xiaomi olur muydu? Bu soruya samimi bir yanıt verebilirsiniz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/xiaomi-yolun-sonuna-cok-yakin-peki-ama-neden-5ec3a3af3b9d3c0fdd677795

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *