Xiaomi Redmi Note 9 Pro bekleyenleri üzdü TeknolojiOku-Yorum #11

 Xiaomi Redmi Note 9 Pro bekleyenleri üzdü TeknolojiOku-Yorum #11

TeknolojiOku-Yorum’un yeni bölümünde haftalık gündeme tesir eden gelişimleri yorumladık. Bu gelişmelerden en önemlisi de Xiaomi’nin Türkiye lansmanını gerçekleştirdiği Redmi Note 9 Pro’ydu. Redmi Note 9 Pro Türkiye’de 3300 TL şeklinde bir etiketle satışa çıktı. Açıkçası genel beklenti bu fiyatın 3000 TL’nin altında olacağı yönündeydi.

Dolayısıyla Xiaomi Türkiye fiyat mevzusunda beklentileri tam anlamıyla karşılayamadı. Malum Note 8 Pro tüm dünyada olduğu şeklinde vatanımızda de fazlaca popüler bir çizgi yakalamıştı. Peki Note 9 Pro da aynı çizgiyi yakalayabilecek mi? Bunu önümüzdeki dönemde göreceğiz.

Isterseniz TeknolojiOku-Yorum’un 11. kısmına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Açık konuşmak gerekirse mevcut vergiler azaltılmadıkça akıllı telefon fiyatlarında gözle görülür düşüşler yaşanmayacaktır. Şu andaki fiyatlar normalin fazlaca üstünde. Şu sebeple artık orta segment cihazlar için bile 6000 TL üstünde fiyatlar belirlenmeye başladı. Bu durum kullananların canını fazlaca sıkmış vaziyette. Lakin meydana getirecek oldukca fazla bir şey de yok.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/xiaomi-redmi-note-9-pro-bekleyenleri-uzdu-teknolojioku-yorum-11-5ebffbb0093c5b321f4ac46c

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *