Xiaomi Redmi Note 9 fiyatı düştü biz de kutudan çıkardık!

 Xiaomi Redmi Note 9 fiyatı düştü biz de kutudan çıkardık!

Akıllı telefon pazarının mühim isimlerinden önde gelen Xiaomi, bir süre ilkin Redmi Note 9 modelini devletimizde de satışa sunmuştu. Xiaomi Redmi Note 9 ülkemize ilk ulaştığında 3000 TL şeklinde yüksek bir etikete sahipti. Naturel olarak biz de bu etiketi eleştirmiştik.

Görünen o ki bu eleştiriler karşılık buldu ve hali hazırda Xiaomi Türkiye garantili Redmi Note 9 fiyatı 2500 TL’nin bile altına düşmüş durumda.

Doğrusu şu anda Xiaomi Redmi Note 9 Türkiye fiyatı 2500 TL civarlarında diyebiliriz. İlk çıkışına oranla 500 TL’lik bir indirim söz mevzusu.

Redmi Note 9’un uygun fiyatlara gelmesiyle beraber bu telefonu da araştırma konuklarımız arasına dahil ettik.

Isterseniz Xiaomi Redmi Note 9 kutu açma videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Telefon ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi ihmal etmeyin. Desteğiniz bizim için mühim ve bu biçim destek sunar  size daha çok içerik üretmek için bizlere motivasyon oluyor.  

Fiyatını göz önünde bulundurduğumuzda Redmi Note 9’un kutu içinde ne olduğu kafi sayılabilir. Elbet kutudan kulaklık çıkmaması kullanıcılardan tepki çekiyor fakat kablolu kulaklıkların fiyatı aslına bakarsan 50 TL’nin bile altına düşmüş durumda.

Hatta bütçenizi birazcık artırırsanız 100 TL seviyelerine iyi fena bir kablosuz kulaklık edinebiliyorsunuz.

Dolayısıyla kablolu kulaklık çok da fazla mühim değil diyebiliriz. Doğal olarak ki şunu da dip not olarak belirtelim. Muhtemelen önümüzdeki dönemde bazı üreticiler telefon kutularına kablosuz kulaklıkları da dahil edecekler. Bakalım bu hamle ilk hangi üreticiden gelecek? Bunu zaman içinde göreceğiz.

Ayrıca Xiaomi Redmi Note 9 detaylı incelemesi gelecek günlerde sizlerle olacak.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/xiaomi-redmi-note-9-fiyati-dustu-biz-de-kutudan-cikardik-5ef385ef10cae61a7966e31a

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *