Ücretsiz Logo Nasıl Yapılır? Adım Adım Rehber

 Ücretsiz Logo Nasıl Yapılır? Adım Adım Rehber
access_time

hourglass_empty

person_outline

İşletmeniz için bir logo oluşturma oldukca önemlidir. İş dünyasının ne kadar rekabetli ve süratli bulunduğunu düşünürsek süratli ve parasız bir halde ustalaşmış bir logo hayata geçirmeye gereksinim duyabilirsiniz. Zyro yüksek kaliteden ödün vermeden bu mevzuda size destek olabilir.

Zyro Logo Yapma Aracı online bir logo oluşturucudur. Tek bir kuruş ödemeden ustalaşmış bir logo tasarlamanıza destek sunar. Logo tasarımınızı kolaylıkla özelleştirin ve beş dakikadan kısa bir sürede logonuz hazır olsun.

Zyro Parasız Logo Yapma aracı ile logonuz:

  • Özelleştirilebilir — logonuzu şirketinizi tam olarak temsil etmesi için hem ikonun, hem de metnin yazı tipini, rengini ve boyutunu değiştirerek logo elementlerini özelleştirin.
  • Yüksek kaliteli — özelleştirilebilir elementler ustalaşmış tasarımcılar tarafınca oluşturulmuştur. Temiz ve minimalden zarif ve şıka kadar seçenekler sonsuzdur. Son olarak, logonuzu yüksek çözünürlüğünde olan bir PNG dosyası olarak indirin.
  • %100 parasız — gizli saklı saklı saklı ücretler yoktur ve sosyal medya markalamanız için vektör dosyalarını indirebilirsiniz. Ek olarak, Zyro Logo Yapma aracını istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Kusursuz bir logo oluşturma sürecinin karmaşık olması gerekmez. Online platformumuzla parasız logo iyi mi yapılır bu 5 kolay adımda öğrenin:

1. İşletme Adınızı ve Sloganınızı Girin

Bir logo oluşturmadan ilkin işletmenizin ne hakkında (değerleri, kimliği ve kişiliği) bulunduğunu göstermek için bir işletme adına ve sloganına haiz olmalısınız.

Bu elementlerin ikisi de işletmenizin başarısı için oldukca önemlidir. Bu elementler olmadan rakiplerinizin önüne geçmesini sağlayacak kuvvetli bir marka oluşturamazsınız.

Eğer hali hazırda bir işletme adına ve sloganına haiz değilseniz Zyro AI Şirket İsmi Bulma Aracı ve AI Slogan Oluşturma Aracı‘nı kullanarak hatırlanabilir ve endüstrinizle ilgili işletme adı ve sloganı bulabilirsiniz.

Zyro şirket ismi bulma aracı

Tek yapmanız gereksinim duyulan işletmenizle ilgili anahtar kelimeler girmektir. Suni Zeka ile güçlendirilmiş araçlar kullanımınız için oldukca sayıda tavsiye sunacaktır. Eğer kusursuz olanı bulamıyorsanız mevcut seçenekleri esin deposu olarak kullanabilirsiniz.

Hadi artık logo iyi mi yapılır öğrenelim!

2. Logonuz için Bir İkon Seçin

Parasız logo tasarım aracının sayfasına ilk girdiğinizde göreceğiniz görünüm bu olacaktır:

Zyro aracının varsayılan görünüşü

Sol aşağı bölümde arama çubuğunun altında logonuz için kullanabileceğiniz çeşitli ikonlar görmüş olacaksınız.

Zyro logo oluşturucu seçebileceğiniz binlerce biçim şablonuna haizdir. Tek yapmanız gereksinim duyulan bir anahtar kelime girmek ve beğendiğinizi seçmektir.

Sözgelişi, hadi “gorilla” anahtar kelimesini girdiğimizde elde ettiğimiz sonucu görelim:

Zyro Logo Yapma Aracını kullanırken "gorilla" anahtar kelimesiyle arama yapmak

3. Logonuzun Düzenini Değiştirin

düzey” kelimesi logonuzun yerleşimi anlamına gelir. Uyum için logonuzun ikonunu, adını ve sloganını hizalamanıza destek sunar.

Zyro Logo Oluşturma Aracında ise dört tane düzey seçeneği mevcuttur: sağsol, yukarı ve aşağı. Değişik yerleşim seçeneklerini deneyin ve sizin için en iyi olanı bulun.

İşte ikonun işletme adı ve sloganı üstündeki görünüşü:

Zyro Logo Yapma aracını kullanarak farklı düzenleri deneme

4. Logonuzu Düzenleyin

Nereye tıkladığınıza bağlı olarak düzenleme odağı değişmiş olur.

Eğer ikona tıklarsanız logonun boyutunu ve rengini düzenleyebilirsiniz. Ek olarak logonuzu döndürebilir ve eğebilirsiniz.

Eğer isme ve slogana tıklarsanız yazı tipi seçiminifont stilini (kalınca, italik ve altçizgili), yazı tipi boyutu ve sütun aralığını düzenleyebilirsiniz. Ek olarak Transform (Dönüştürme) çubuğu altında adı ve sloganı döndürebilir ve de eğebilirsiniz:

Zyro Logo aracını kullanarak isme ve slogana değişiklik yapma

5. Parasız Logonuzu İndirin

Son adım ise sağ üst köşedeki “Download” (İndir) tuşuna tıklayarak logonuzu parasız bir halde indirmektir:

Zyro Logo Oluşturma aracı ile oluşturduğunuz logoyu indirin

Download (İndir) butonuna tıkladıktan sonrasında logoyu yüksek çözünürlüğünde olan PNG dosyası olarak kaydedebileceğiniz yeni bir pencere açılacaktır. Bunun anlamıysa bu görselin transparan arkaplana haiz olacağı ve diğeri herhangi bir görsel elementin üstüne yerleştirildiğinde görkemli gözükeceğidir.

İndirdiğiniz logonuz hem dijital olarak hem de bastırılarak kullanıma hazırdır.

Zyro ile üretilen logonuz tam ticari kullanım için lisanslıdır. Bu anlamına gelir ki logonuzu gelir amaçlı kullanabilirsiniz.

Üstelik Zyro Logo Oluşturma Aracı’nın en iyi yanıysa bir site kur aracı ve çeşitli AI ile güçlendirilmiş araçlarla beraber kullanımı parasız olmasıdır. Hiçbir harcama yada ücret olmadan!

Netice

Görsel açıdan hoş görünen ve hatırlanabilir bir logo tüm markalar için bir zorunluluktur. Bu logo endüstrinizde öne çıkmanıza destek olacaktır. Bu rehberimizde Zyro Logo Oluşturma Aracı’nı kullanarak parasız logo iyi mi yapılır öğrenmiş oldunuz.

Hadi logo iyi mi yapılır adımlarını bir kez daha gözden geçirelim:

  1. Bir işletme adına ve slogana haiz olun ⁠— eğer hala denemediyseniz Zyro AI Şirket İsmi Bulma Aracı ve AI Slogan Oluşturma Aracı‘nı denemelisiniz
  2. Bir ikon seçin ⁠— tüm türden şekillerden harflere ve hayvanlara kadar birçok ikon mevcuttur
  3. Logo düzeninizi seçin ⁠— logonuzun ikonunun ve metninin iyi mi hizalandığını istediğiniz benzer halde özelleştirin
  4. Logonuzu düzenleyin⁠ ⁠— ikonunuzu ve renk ve boyuttan yazı tipi seçimine metin stilini özelleştirin
  5. Logonuzu parasız indirin ⁠— ticari kullanım için parasız ve yüksek çözünürlüğünde olan logonuzu PNG formatında indirin

Logo iyi mi yapılır öğrendiğinize nazaran artık yaratıcı ruhunuzu konuşturabilirsiniz! İyi şanslar!

Kaynak:https://www.hostinger.web.tr/rehberler/ucretsiz-logo-nasil-yapilir/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *