Twitter videoları nasıl indirilir?

 Twitter videoları nasıl indirilir?

Video hayatımızın en önemli parçalarından biri haline geldi. Günümüzde birçok toplumsal ağda çeşitli videolar paylaşılıyor. Bunlardan bazılarını ara sıra indirip istediğimde gene seyretmek istiyoruz. Her bir toplumsal ağın kendine gore bir altyapısı olduğundan bu videoları da indirmenin tek bir yolu bulunmuyor.

Bu yazımızda Twitter üstünde gösterilen videoların iyi mi indirilebileceğini anlatıyoruz. Twitter‘da belli bir uzunlukta videoların yayınlanmasına izin veriliyor. 2 dakika 20 saniye olan bu sınır eğer bir reklamverenseniz elbet kaldırılıyor. Fakat son kullanıcı için bu şekil bir sınır var.

Twitter videoları iyi mi indirilir?

Bu yazımızda Twitter‘da yayınlanmış bir videoyu iyi mi indirebileceğinizi anlatıyoruz, İşte adım adım anlatımla Twitter videolarını indirme yöntemi:

  • Twitter’da gösterilen videoları indirmek için ilkin bilgisayar ya da mobil cihazdan Twiter.com adresine girmek gerekiyor
  • Peşinden indirmek istediğiniz Twitter videosunun URL’sini kopyalamanız gerekiyor. Bunun için
  • Twitter’da indirmek istediğiniz videonun bulunmuş olduğu Tweet’inin sağ üst tarafında bulunan ok işaretine tıklamanız gerekiyor.
  • Ondan sonrasında “Tweet’in bağlantı adresini kopyala” seçeneğini seçmeniz gerekiyor.
  • Bu seçimi yaptıktan sonrasında twittervideodownloader.com bu adrese girerek kopyaladığınız URL’yi sitedeki arama çubuğuna yapıştırıyorsunuz.
  • Bir sonraki adımda ise Download’a basmanız gerekiyor.
  • Ondan sonrasında karşınıza gelen ekranda Download Video seçeneğini seçmeniz gerekiyor.
  • Bazı durumlarda Download butonuna bastığınızda video sayfası karşınıza gelecektir. Bu sayfada video oynarken oynatıcı ekranının sağ alt kısmında bulunan üç nokta üst üste işaretine tıklayıp İndir komutunu seçmeniz gerekiyor.

Bu işlemleri tamamladıktan sonrasında videonuzun indirme işlemi gerçekleşecektir.

Twitter videoları nasıl indirilir? 1

Bu yöntemi yalnız bilgisayar üstünden değil bununla beraber tablet ya da cep telefonundan girerek de gerçekleştirebilirsiniz. Kolay ve zahmetsiz bir yöntem olan bu tekniği istediğiniz süre kullanabilirsiniz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/nasil-yapilir/twitter-videolari-nasil-indirilir-5b38f6408ca78002082e34b2

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *