Turkcell Superonline Upload hızlarını coşturdu! (video)

Geçtiğimiz günlerde sizlerle bir haber paylaşmış ve Turkcell Superonline fiber abonelerinin Upload hızının trajik bir halde arttığı müjdesini vermiştik. Mevzuyla ilgili bir video hazırlayıp gerçek zamanlı Speedtest platformunu kullanarak hızımızı bir kez daha ölçmek istedik. İşte bu videoda Turkcell Superonline’ın fiber abonelerine yapmış olduğu bu mühim iyiliğin detaylarını antalıyoruz. 

Evde kullandığımız Turkcell Superonline Fiber aboneliğimizin bağlantı hızı 25 Mbps Downlod, 5 Mbps Upload idi. İki gündür Download hızımız artmasa da Upload hızımızın 20-23 Mbps bandında gezindiğini gördük. Mevzuyla ilgili Turkcell Superonline cephesinden resmi bir izahat gelmediğini belirtelim.

Öte taraftan bu durumun Turkcell Superonline’ın yalnız fiber abonelerinde geçerli bulunduğunu belirtelim. Ek olarak Türk Telekom, Vodafone, Turk.Net ve KabloNet benzer biçimde servis sağlayıcıların şimdilik bu biçim bir adım atmadığının altını çizelim.  

Turkcell Superonline Upload hızlarını coşturdu! (video)

Ikimiz de bir video ile bu durumu anlatmak istedik. Siz de benzer bir durum yaşıyorsanız aşağıdaki yorumlar kısmına fikirlerinizi ilave ederek siz de katkıda bulunabilirsiniz.

Destek olmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/turkcell-superonline-upload-hizlarini-costurdu-video-5e8f5608baf84b67403d105e

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *