Türk Telekom’dan Oppo A5s ile yenileme kampanyası

Türk Telekom, cep telefonunu değişim yapmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. Çalışır durumdaki eski telefonunu getiren Türk Telekom müşterileri, Oppo A5s akıllı telefonu 564 TL indirimle alabiliyor.

Şirketten verilen bilgiye gore, çalışır durumdaki cep telefonlarını Türk Telekom mağazalarına getiren Türk Telekom müşterileri, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya haiz Oppo A5s cep telefonuna 564 TL indirimle haiz oluyor.

Cep telefonunu yenilemek isteyenler için büyük avantaj sunan kampanya kapsamında, daha geniş ekran alanı ve uzun pil ömrü sunan Oppo A5s, faturaya ek olarak taksitlendirilebiliyor. Türk Telekom aboneleri 12 ay süresince ayda 229 TL ödeyerek Oppo A5s akıllı telefon sahibi olabiliyor.

Oppo A5s özellikleri

A5s’in 6,2 inç LCD ekranı, 19:9 en-boy oranına ve 1520 x 720 px çözünürlüğe haiz. Ahize hoparlörü, kamera ve ışık sensörünün tümü ekranın üstündeki çentik kısmına entegre edildi. Telefona yüzde 89,35 ekran / kasa oranı kazandıran bu tasarım yardımıyla kullanıcılar, mobil oyun oynamaktan video izlemeye ve internette gezinmeye kadar rahat bir seyir imkanı elde ediyor.

Oppo A5s’in ayna kaplaması, arka kapağın dokusunun standart metal versiyondan daha pürüzsüz ve çarpıcı bir görsel deneyim oluşturmak için ışık akışlarını toplamasını sağlıyor. Oppo A5s’de, düz ayna yüzeyin bir elin avuç içinde rahat bir halde durabilmesi için 3D termal bükme teknolojisi kullanıldı. Bu teknoloji, dört kavisli kenarın 2.5D arka kapakta daha rahat oturmasını sağlamakla birlikte, hem de cihaza bu anlamda endüstrinin en incesi olma niteliğini kazandırıyor ve bir tek 0.64 mm kalınlığıyla görkemli hafifçe bir deneyim sunuyor. Daha oldukça görsel etki için A5s’in orta çerçevesinde buzlu bir doku tasarımı kullanıldı, böylece arka ayna kaplaması ile keskin bir kontrast oluşturuldu.

4230mAh yüksek kapasiteli bir pille çalışan Oppo A5s, yapay zekâ algoritma optimizasyonu ve düşük güç tüketimi elde eden bir MTK6765 işlemci yardımıyla 13,5 saate kadar video oynatmayı destekliyor. 2.3GHz CPU ve 3GB RAM, aynı anda birden fazla uygulamanın sorunsuz çalışmasını sağlayarak donmayı önlemekle birlikte birden fazla kullanıcı senaristliği sunuyor. Oppo A5s ek olarak, kullananların cihazlarını bir tek 0,08 saniyede süratli ve güvenli bir halde açabilmelerini elde eden bir arka parmak izi tarayıcı ile geliyor.

Oppo’nun fotoğraf mevzusundaki uzmanlığı, 8MP ön kamera ve F2.0 diyafram ile birlikte gelen Oppo A5s’lerde de kendini gösteriyor. Yapay zekâ ve büyük veri teknolojileri yardımıyla, ön kamera çarpıcı selfie’ler için daha naturel ve kişiselleştirilmiş güzelleştirme seçenekleri sunuyor. Oppo A5s ek olarak, kullananların portrelerinde öne çıkmalarına destek olmak için görkemli arka plan bulanıklığı elde eden 13MP + 2MP çift arka kameralarla donatıldı. Yapay zekâ güzelleştirme teknolojisi ile eşleştirilen portreler her zamankinden daha dikkat çekici bir özellik kazanıyor. Birincil kamera, daha net bir görüntü oluşturan ışık yolunu tam olarak denetlemek için 5P lens kullanıyor.

Çoklu çerçeveli sarsıntı önleme teknolojisi, daha yumuşak ve istikrarlı bir video çekim deneyimi sağlıyor. 3GB RAM özellikli Oppo A5s’ler ek olarak AR etiketlerini de destekliyor. Yüz hareketlerine yanıt veren AR etiketlerinin yanı sıra, ön plan ve müzik çıkartmaları, daha dinamik ve ilgi çekici bir fotoğraf deneyimi sunuyor.

Oppo A5s, ColorOS 5.2.1 sistemi ile çalışıyor. Akıllı Bar, kullananların uygulamalar içinde süratli bir halde geçiş yapmasını, kısa mesajlara kolayca cevap vermesini mümkün kılarken, oyun oynarken yada video izlerken de dosya aktarmayı elde eden bir verimlilik aracı olarak öne çıkıyor. Ek olarak, kesme ve ekran kaydının yanı sıra yaşamı ve iş yaşamını daha verimli hale getirecek çoklu kısayol araçlarını da destekliyor.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/turk-telekomdan-oppo-a5s-ile-yenileme-kampanyasi/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *