Teknolojioku ile Soru/Cevap başlıyor! (canlı yayın)

 Teknolojioku ile Soru/Cevap başlıyor! (canlı yayın)

Teknolojioku ekibi olarak yayınlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yıl içinde Teknolojioku-Yorum ve Oyun Canavarı programlarımızı başlatmıştık. . Şimdi ise 3. programımız ile okurlarımızın karşısına çıkacağız.

Teknolojioku ile Sual/Cevap başlıyor! (canlı yayınlanma)

Yeni programımızın adı Teknolojioku ile Sual/Cevap. İsminden de anlaşılacağı suretiyle bu programda okurlarımızdan gelen sorulara yanıt vereceğiz. Doğrusu kolay bir halde YouTube üstünden yapacağımız yayına katılarak bizlere sual sorabileceksiniz. Aklınıza takılan ne var ise bizlere soracaksınız ve ikimiz de dilimiz döndüğünce siz kıymetli ziyaretçilerimizin sorularını yanıtlamaya çalışacağız.

Üstelik ilerleyen bölümlerimizde sürpriz hediyelerimiz de olacak. Yayınlarımızı takip eden seyircilerimize, canlı yayınlanma esnasında yapacağımız çekiliş ile hediyeler dağıtacağız. Bu armağan dağıtımının ne şekilde olacağını da ilk bölümde sizlerle paylaşacağız.

Yayınlanma Yönetmenimiz Özgür Çetin ve Editörümüz Osman Tufan’ın katılacağı Teknolojioku ile Sual/Cevap programımızı aşağıdan takip edebilirsiniz. İsterseniz YouTube üstünden hatırlatıcı oluşturup saat 20:00’da hatırlatılmasını da sağlayabilirsiniz. Tüm okuyucularımızı bekliyoruz. 

Teknolojioku ile Sual/Cevap programımızın ilk kısmı 22 Nisan Çarşamba akşamı saat 20:00’da sizlerle birlikte olacak. Bizleri takip etmeye devam edin.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/guncel/teknolojioku-ile-sorucevap-basliyor-canli-yayin-5e9eb52017cd252480547d72

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *