Taş gibi oyuncu ekipmanı! Logitech Pro X oyuncu kulaklığı ilk bakış

 Taş gibi oyuncu ekipmanı! Logitech Pro X oyuncu kulaklığı ilk bakış

Türkiye’de oyun alanında ekipman üreten sayılı şirket mevcut. Nitekim Logitech de bu firmaların başlangıcında geliyor. Gerek amatör, gerekse de ustalaşmış olarak e-spor ile ilgilenen pek fazlaca oyun sever genel olarak Logitech’in ekipmanlarını tercih ediyor.

Bu durumun temel sebebi ise Logitech’in geniş bir ürün yelpazesine haiz olması. Şu demek oluyor ki Logitech’te 200TL’ye satılan bir ekipman bulabileceğini şeklinde 1000 – 2000 TL arasına da aynı ekipmanın çeşitli muadillerini bulabiliyorsunuz. Burada odak noktası e-spor ile ya da oyunlarla ne kadar içli dışlı olduğunuz.

Taş şeklinde oyuncu ekipmanı! Logitech Pro X oyuncu kulaklığı ilk bakış

Eğer oyun oynamayı ciddi anlamda seviyorsanız Logitech Pro X tam da size nazaran bir ürün diyebiliriz. Çelik ve alüminyum malzemeden üretilen Logitech Pro X, RGB ile donatılmış muadillerine oranla daha dayanıklı bir yapıya haiz. Isterseniz 1200 TL tutarındaki kulaklığın kutu açılış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Destek olmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.

Gelecek günlerde Logitech Pro X için kapsamlı bir araştırma videosunun geleceğini de tekrardan hatırlatalım. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz. Gelecek günlerde oyun tarafında pek fazlaca araştırma ve değişik videolar da okurlarımızı bekliyor olacak. O yüzden YouTube kanalımızı takip etmenizi tavsiye ederiz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/oyun/tas-gibi-oyuncu-ekipmani-logitech-pro-x-oyuncu-kulakligi-ilk-bakis-5e6267a68c85e625180e1042

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *