Surface Duo için Microsoft yöneticilerinden yeni paylaşımlar

Microsoft geçtiğimiz sonbaharda çift ekranlı telefonu Surface Duo’yu tanıttığında çıkış için 2020’nin sonlarını işaret etmişti. Bir tek ilkbahar aylarından itibaren telefonun bu dönemden daha ilkin piyasaya sürülebileceğine dair iddialar gündemde dolaşmaya başlamıştı. Microsoft yöneticileri tarafınca meydana getirilen Surface Duo odaklı paylaşımlar da söz mevzusu iddiaları desteklemişti. Bu paylaşımlara yenilere eklenmeye devam ediyor.

Bunların en güncellerinden biri, Microsoft’un Modern Yaşam ve Cihazlardan Görevli Kurumsal Başkan Yardımcısı Liat Ben-zur’dan geldi. Ben-zur, cihazın iki değişik matematik uygulamasını eş zamanlı şekilde çalışırken görüldüğü bir fotoğraf paylaştı. Microsoft yöneticisi paylaşımına “2 çocuk. Eş zamanlı çalışan 2 değişik matematik uygulaması. 1 katlanabilir aygıt. 2 mutlu anne.” şeklinde bir açıklama ekledi. Bu açıklama, Microsoft’un Surface Duo’nun aynı anda iki uygulamayı çalıştırabilmesine vurgu yapmak istediğini gösteriyor.

Surface Duo’yu kullanan tek Microsoft yöneticisi Liat Ben-zur değil. Firmanın Ticari Deneyim Yönetiminden Görevli Kurumsal Başkan Yardımcısı Brad Anderson da Surface Duo’yla The Shiproom adlı podcast’e katıldı. Anderson’u elinde Surface Duo’yla gösteren “sahne arkası” videosu YouTube’da paylaşıldı.

Surface Duo’yla görülen bir diğeri Microsoft yöneticisi de Joe Belfiore oldu. Belfiore, çocuklarıyla birlikte Disneyworld’e yapmış olduğu gezide çekilen fotoğrafta yüzünde maskesi ve elinde Surface Duo’yla görülüyor.

Microsoft’un Surface Duo için heyecanı artırmaya çalıştığını söylemek yanlış bir önerme olmayacaktır. Bu paylaşımlar ve lüzumlu sertifikaların alınması, Surface Duo’nun yakında piyasaya sürülme ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/surface-duo-icin-microsoft-yoneticilerinden-yeni-paylasimlar/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *