Sosyal medya kapanıyor mu? (video)

 Sosyal medya kapanıyor mu? (video)

Son günlerde Gömü ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın Twitter üstünde yapmış olduğu bir paylaşıma meydana getirilen çirkin yorumlar ve sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamaları ile gündeme gelen toplumsal medyanın durumu dikkat çekmeye başladı. 

Toplumsal medya kapanıyor mu? (video)

Kamuoyunda ‘toplumsal medya kapanıyor’ şeklinde algılanan durum aslen Türkiye’de 2 senedir gündemde olan bir mevzunun devamı durumunda. Toplumsal ağların vergi vermesi, ofis açması, kullanıcı bilgilerini paylaşması ve nefret söylemlerine izin vermemesi benzer şekilde taleplerde bulunulan bu süreç tekrardan gündeme gelmiş benzer şekilde görünüyor. 

Toplumsal medya kapanıyor mu sorusuna bu videoda yanıt verdik ve düşüncelerimizi sizlerle paylaştık. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz o video:

Toplumsal medya ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi dikkatsizlik etmeyin. Desteğiniz bizim için önemli ve bu şekil destek sunar  size daha fazlaca içerik üretmek için bizlere motivasyon oluyor.  

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/sosyal-medya-kapaniyor-mu-video-5efefbab4166d55eb5694012

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *