Samsung’un ilk sanal Galaxy Unpacked etkinliğine büyük ilgi

 Samsung’un ilk sanal Galaxy Unpacked etkinliğine büyük ilgi


🕔

 
 
 

Samsung, geçen hatfa Güney Kore’den gerçekleştirdiği online Galaxy Unpacked ile gene bir ilke imza attı. Birçok yeni ürünün tanıtılmış olduğu etkinliği dünya genelinde 56 milyon kişinin izlediği öğrenildi.

Samsung Electronics’in geçtiğimiz hafta Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Ultra’nın yanı sıra Galaxy Tab S7 ve S7+, Galaxy Watch3, Galaxy Buds Live ve Galaxy Z Fold2 ürünlerini tanıttığı ilk sanal Galaxy Unpacked etkinliği dünya genelinde 56 milyon kişi tarafınca seyredildi.

Yenişafak’tan Abdülkadir Önder’in haberine gore, erişilen bu izlenme rakamı, Samsung ürünlerine olan ilgiyi de gözler önüne serdi. Samsung’un yeni güçlü cihazlarını tanıtmak amacıyla geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği ilk sanal Galaxy Unpacked etkinliğine olan ilgi, dünya genelinde izlenme rakamlarına da yansıdı.

Güney Kore’den canlı olarak gösterilen etkinlik, Samsung’un kendi dijital kanallarının yanı sıra birçok medya kuruluşu, operatör, mağaza ve iş ortaklarının dijital kanallarında da izleyici ile buluştu ve dünya genelinde toplam 56 milyon seyirciye ulaştı.

Tüm ürünleri duyurdular

Etkinlikte, tüketicilerin hızla değişen bir dünyada ilerlemesine katkıda bulunan ve Galaxy sistemine görkemli bir halde entegre olan beş aygıt tanıtılmıştı. Bunlar; Note serisinin en güçlü yeni üyeleri Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Ultra; üretkenlik ve verimlilik için oldukça yönlü Galaxy Tab S7 ve S7+ tabletler, gelişmiş sağlık özellikleriyle premium bir akıllı saat olan Galaxy Watch3; görkemli ses kalitesiyle canlı, şık ve ergonomik Galaxy Buds Live kulaklık ve geliştirilmiş zarif tasarımıyla yeni nesil katlanabilir akıllı telefon Galaxy Z Fold2.

Samsung’un ilk sanal Galaxy Unpacked etkinliğine büyük ilgi 1Resident Evil 7 satış rekorunu geliştirdi

Samsung’un ilk sanal Galaxy Unpacked etkinliğine büyük ilgi 2‘Apple üyelik hizmetlerini tek çatıda toplayacak’ iddiası

Samsung’un ilk sanal Galaxy Unpacked etkinliğine büyük ilgi 3Bayraktar AKINCI TİHA savaş uçaklarının yükünü alacak

Samsung’un ilk sanal Galaxy Unpacked etkinliğine büyük ilgi 4Instagram’dan ABD başkanlık seçimi öncesi yeni güvenlik önlemi

 


Kaynak: https://www.teknolojigundem.com/haber/samsungun-ilk-sanal-galaxy-unpacked-etkinligine-buyuk-ilgi/1512224

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *