Samsung Galaxy Z Fold 2 ile Galaxy Fold arasındaki farkları gösteren yeni fotoğraflar

Bir çok süre her bir yeni cihazın selefinden daha iyi bulunduğunu biliriz. Yalnız bu biçim şeyleri birbiriyle görsel açıdan karşılaştırmadan aradaki farkı anlamak kimi süre mümkün olmuyor. Yeni tanıtılan Samsung Galaxy Z Fold 2 ile ilk Fold modelinin bir arada görüldüğü fotoğraflar yardımıyla bazı önemli farkları daha iyi şekilde görmek mümkün oluyor.

Yeni Samsung Galaxy Z Fold 2 modeli geçen hafta düzenlenen Galaxy Unpacked etkinliğinde duyurulmuştu. Bu aygıt oldukça tesirinde bırakan görünüyor ve Galaxy Fold’a nazaran önemli iyileştirmeler içeriyor. Yalnız bu iki aygıt birbirinden ne kadar değişik? Bazı fotoğraflar yardımıyla aradaki farkları daha iyi şekilde görebiliyoruz.

Ilk olarak ekranlardan başlamış olalım. Z Fold 2 modelinin haricinde yer edinen ekran ilk Fold modelininkine bakılırsa daha büyük. Hem de her iki ekranda da çentik yerine selfie kamera deliği kullanılıyor.

Boyutlarda da dikkate kıymet farklılıklar olduğu görülüyor. Galaxy Fold profil değerlerine baktığımızda, en ince noktasında 17.1 milimetreye 15.7 milimetrelik boyutlara sahipti. Yeni Samsung Galaxy Z Fold 2 modelinde ise bu değerlerin 16.8 milimetreye 13.8 milimetre bulunduğunu görüyoruz.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/galaxy-z-fold-2-ile-galaxy-fold-arasindaki-farklar/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *