Samsung Galaxy S20 serisi için temmuz güncellemesinin dağıtımı başladı

Samsung Galaxy S20 sahipleri için aylık güvenlik güncellemesi yayınlanmaya başladı. Bu sefer Cenup Koreli firmanın sunmuş olduğu bazı ek özellikler ve iyileştirmeler de bulunuyor. Güncelleme şu anda yalnız tek bir ülkede gösterildi, yalnız ilerleyen günlerde başka ülkelere de geleceği tahmininde bulunmak yanlış olmayacaktır.

Ilk olarak güncellemeyle beraber beklenen Temmuz 2020 güvenlik güncellemesi sunuluyor. Değişim kaydına baktığımızda bazı kamera iyileştirmelerinin bulunduğunu görüyoruz. Sözgelişi video sabitleme ve yakınlaştırma işlevleri daha iyi performans sağlayacak şekilde güncelleniyor ve iyileştirilmiş sonuçlar sunuyor.

Daha da önemlisi, Galaxy S20 sahiplerinin Bluetooth mikrofonlarından yararlanarak Sesli Kayıt uygulamasıyla bir şeyler kayıt etmesine olanak sağlayacak yeni bir seçenek ekleniyor. Yalnız güncellemeyle beraber yalnız eklenenler değil, kaldırılanlar da bulunuyor.

SamMobile’ın belirttiğine gore Samsung; MirrorLink, Car Mode ve Find My Car benzer halde özelliklere sunmuş olduğu desteği kaldırmaya karar verdi. Güncellemenin büyüklüğü 400 MB civarında ve Samsung’un her ay sunmuş olduğu standart güvenlik güncellemelerine gore birazcık daha yüksek boyutlara haiz. Ek olarak güncelleme şu an için yalnız Cenup Kore’de dağıtıma çıkmış durumda bulunuyor.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/samsung-galaxy-s20-serisi-icin-temmuz-guncellemesinin-dagitimi-basladi/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *