Samsung Galaxy S20 FE canlı fotoğraflarda görüldü

Samsung Galaxy S20 FE gelecek hafta resmen gözler önüne çıkacak. Tanıtıma doğru geri sayımda sona yaklaşılırken, cihazla ilgili sızıntılara da yenileri ekleniyor. Akıllı telefonun teknik özelliklerini gösteren infografik sızıntısının peşinden şimdi de telefonun canlı fotoğrafları ortaya çıktı.

Söz mevzusu fotoğraflar Twitter’da “Jimmy is Promo” olarak malum duyumcu tarafınca paylaşıldı. Jimmy, Galaxy S20 FE’nin lacivert renkle görüldüğü fotoğraflarla birlikte akıllı telefonun bazı teknik detayları mevzusunda da data verdi.

S20 FE, boyut olarak S20 ve S20 Plus’ın içinde bir yerde konumlanacak şeklinde görünüyor. Akıllı telefonda 120Hz yenileme hızına haiz, 6.5 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekranın bulunacağı belirtiliyor.

Samsung Galaxy S20 FE canlı fotoğraflarda görüldü 1

Ekranın üst kısmındaki yuvarlak kamera deliği 32 megapiksel çözünürlüğünde olan ön kameraya ev sahipliği yapıyor. Akıllı telefonun arkasında ise 12 megapiksel ana kameraya 3x optik zum yapabilen 8 megapiksel telefoto kamera ve 12 megapiksel ultra geniş açılı kamera beraber rol alıyor.

Samsung Galaxy S20 FE canlı fotoğraflarda görüldü 2Samsung Galaxy S20 FE, gerekseme duyduğu enerjiyi 4500 mAh kapasiteli pilinden alacak. Telefonun 5G versiyonunda Qualcomm Snapdragon 865, 4G versiyonunda ise Exynos 990 işlemci bulunuyor. Android 11 işletim sistemini One UI 2.5 kullanıcı arayüzünün tamamladığı telefon, 23 Eylül’de resmiyet kazanacak. Cihazın Avrupa’da 700 avro karşılığında satılması planlanıyor.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/samsung-galaxy-s20-fe-canli-fotograflarda-goruldu/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *