Samsung Galaxy S20 Fan Edition ile ilgili yeni işaretler

Galaxy S20 Fan Edition modeliyle ilgili dedikodulara yenileri ekleniyor. Galaxy S20 modelinin daha düşük fiyatlı bir versiyonu olması beklenen bu modelle ilgili olarak popüler sızıntı kaynakları OnLeaks ve Pricebaba sızıntılara nazaran oluşturdukları taslak görüntüleri paylaştılar.

Galazy S20 FE (Fan Edition) 5G adıyla çıkarılması beklenen bu modelde kabaca 6.4 inçlik bir ekran, S20’nin diğeri üyelerindekine benzer bir kamera modülü ve S20’ninkine benzer tasarım unsurları içeriyor. Telefonun arkasındaki cam buzlanmış ya da mat plastik olabilir. Galaxy Note 20’nin temel modlei şeklinde, daha uygun fiyatlı bir aygıt için şık görünümden caymak gerekiyor.

Maliyet kesintisinin yapılacağı diğeri unsurlar içinde bellek ve kameralar bulunuyor. Yalnız Galaxy S10 Lite’da olduğu şeklinde, kullanıcılar daha düşük kapasiteli bir işlemciyle yetinmeyebilir. Bununla birlikte 120 Hz ekrandan da ödün vermek gerekmeyebilir. 8 GB RAM yerine 6 GB RAM bulunabilir. Bununla birlikte arkada da nispeten daha mütevazi bir kamera modülü bulunacak. Ice Universe’in belirttiğine nazaran, 12 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açılı kamera, 3 kat optik yakınlaştırmalı 8 megapiksel telefoto kamera arkada yer alacak. GalaxyClub sitesi ise 4500 mAh kapasiteli pilin uzun bir emek verme ömrü sunacağını belirtiyor.

Elec sitesinin kaynakları ise Samsung’un S20 FE 5G’yi Güney Kore’de 900 bin won, doğrusu 5590 TL fiyat etiketiyle çıkaracağını söylüyor. Telefonun Türkiye’ye gelip gelmeyeceği şu an için belli değil, bir tek daha ilkin Note 7 Fan Edition modelinin ülkemize geldiğini görmüştük. Samsung, bu beklenen telefonu da Türkiye’ye getirebilir.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/samsung-galaxy-s20-fan-edition-ile-ilgili-yeni-isaretler/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *