Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra Türkiye fiyatları belli oldu

Samsung’un bugün resmi duyurusunu gerçekleştirdiği Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra modellerinin Türkiye tutarları ve çıkış zamanı şeklinde bilgiler de netleşti. Samsung Türkiye’den meydana getirilen açıklamaya nazaran fiyatlar aşağı yukarı S20 serisinin çıkış fiyatlarıyla aynı seviyede olacak.

Firmanın belirttiğine nazaran Galaxy Note20 serisi, bir bilgisayar şeklinde çalışan ve bir ustalaşmış şeklinde oyun oynamanızı elde eden bir üretkenlik merkezi olarak öne çıkıyor. Serinin iki versiyonu bulunuyor: En yüksek güç ve üretkenlik isteyen Note fanatikleri için tasarlanmış Galaxy Note20 Ultra, emek harcama ve oyun zamanlarını en üst düzeye çıkarmak isteyenler için Galaxy Note20. Samsung, her ikisinin de verimlilik için üretildiğini, böylece sevdiğiniz insanlarla bağlantıda kalmak için daha oldukca zamanınız olacağını kaydediyor.

Galaxy Note20 serisi aşağıdaki renk alternatifleriyle birlikte 5 Ağustos ? 3 Eylül (23:59) 2020 tarihleri içinde ön siparişle alınabilecek.

Galaxy Note20: Mystic Bronze, Mystic Green, Mystic Gray
Galaxy Note20 Ultra: Mystic Bronze, Mystic Black, Mystic White

Cihazların ön sipariş için KDV dâhil satış fiyatı ise Galaxy Note20 Ultra için 12.999 TL, Galaxy Note20 için 9.299 TL olacak. Ek olarak bu tarihler içinde Samsung Galaxy Note 20 Ultra ön siparişi veren tüketiciler, kampanya koşullarını yerine getirmeleri kaydıyla Samsung Galaxy Buds Live Kablosuz Kulaklık hediyesinin de sahibi olacak.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/galaxy-note-20-ultra-note-20-turkiye-fiyatlari/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *