Samsung Galaxy A71 oyun performansı ile karşınızda!

 Samsung Galaxy A71 oyun performansı ile karşınızda!

Akıllı telefon pazarının önder adı konumunda yer edinen Samsung bir süre ilkin A71 modelini satışa sunmuştu. Devletimizde de fazlaca popüler bir model olan Galaxy A71 modelini bir süre ilkin incelemiştik. Telefonun oyun performansını merak edenler için extra bir içerik daha hazırladık.

Bu içeriğe geçmeden ilkin Galaxy A71’in teknik özelliklerini özetlemek gerekirse bir hatırlatalım. Samsung’un orta segment modeli A71’de Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 730 yonga seti bulunuyor. Bu yonga seti kullanıcı tercihine gore 6GB ya da 8GB RAM ile destekleniyor. 128GB’lık dahili depolama alanına haiz olan telefonda microSD kart desteği de bulunuyor.

4500 mAh kapasitesine haiz ortalamanın üstünde bir pilden beslenen A71’de 1080 x 2400 px çözünürlüğünde 6.7 inçlik Super AMOLED ekran bulunuyor. Delikli ekran tasarımıyla gelen telefon kutudan ilk çıktığında One UI 2.0 destekli Android 10 ile çalışıyor.

Peki bu telefon kullanıcılarına ne şekilde bir oyun performansı sunuyor? Isterseniz bu probleminin yanıtını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Ürünle ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi dikkatsizlik etmeyin. Desteğiniz bizim için önemli ve bu şekil destek sunar  size daha oldukça içerik üretmek için bizlere motivasyon oluyor.  

Videoda da görüldüğü suretiyle Galaxy A71 son aşama doyurucu bir oyun performansına haiz. Şu demek oluyor ki azca ısınma ve azca bir şarj kaybı ile testi tamamlıyor. Dolayısıyla A71’in segmentindeki modellere nazaran daha performanslı olduğu söylenebilir. Elbet telefonun fiyatının da 4000 TL civarında bir etikete haiz bulunduğunu unutmamak gerekiyor.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/samsung-galaxy-a71-oyun-performansi-ile-karsinizda-5edce65e5c7d6e27236ebea1

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *