Saçları kökünden kazıyoruz! Arzum Ducati AR5504 kutusundan çıkıyor!

 Saçları kökünden kazıyoruz! Arzum Ducati AR5504 kutusundan çıkıyor!

Malum şu aralar koronavirüs salgını sebebiyle hepimiz evine kapanık durumda. Alınan tedbirler neticesinde esasen kuaför ve benzeri bölgeler haftalar öncesinden kapatılmıştı. Hal bu şekilde olunca hepimiz geçmişteki benzer biçimde evinde kendi tıraşını olmaya başladı.

Normal olarak söz mevzusu evde tıraş olduğunda fazlaca fazla bir seçeneğiniz olmuyor. En basiti ise kafayı üçe vurdurmak diyebiliriz.

Esasen pek fazlaca şahıs de bu şekilde yapmış oldu. Malum süreçte aralarında Şahan Gökbakar benzer biçimde meşhur isimlerinde bulunmuş olduğu birçok şahıs kafayı 3’e vurdurdu.

Saçları kökünden kazıyoruz! Arzum Ducati AR5504 kutusundan çıkıyor!

Bu karantina modasına ikimiz de uymaya karar verdik ve makine tarafında tercihimiz Arzum Ducati AR5504 oldu. Bu makine elimize geçmişken hem kutu açılışı, hem de kolay bir araştırma videosu çekelim istedik.

Saç kestirme maceramızın ilk ayağı kutu açılımı üstüne. Isterseniz bu videoya aşağından göz atabilirsiniz.

Bir sonraki bölümde ise saç kesim maceramızla karşınızda olacağız. Böylece Arzum Ducati AR5504’ün saç kesim performansını da yakından görmüş olacaksınız.

Ayrıca küçük bir spoiler vermeyi de dikkatsizlik etmeyeyim. 3mm’lik mod saçları fazlaca kısa yapıyor. Zira ben bu modda beklediğimden daha kısa bir saç stiliyle karşı karşıya kaldım. Pişman olmadım, iyi mi olsa kökü bende 😊 malum bu süreç de devam etmiş olduğu sürece, bu saçlar daha fazlaca uzar.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/saclari-kokunden-kaziyoruz-arzum-ducati-ar5504-kutusundan-cikiyor-5ea01ab337e2bb568f2cd926

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *