Realme C3 ve C3i modelleri Vodafone kampanyalarıyla Türkiye’de

Dünyanın en süratli büyüyen telefon markası olarak vasıflandırılan ve bu senenin başlarında Türkiye pazarına giriş meydana getiren Realme, devletimizde de epey süratli görünüyor. Marka şimdi de Vodafone ile iş birliğine giderek bilhassa gençlerin ilgisini çekecek bir modeli piyasaya sunuyor.

Şirketten gelen açıklamaya gore, Realme seven Vodafone kullanıcıları, Türkiye?de ilk kez bir operatör anlaşması ile 13 Temmuz Pazartesi gününden itibaren tarifelerine ek 12 taksitle C3 yada C3i sahibi olabiliyor.

2020 yılının ilk çeyreğinde bundan önceki yıla gore yüzde 157’lik gelişme ile akıllı telefon sektöründe 7. sıraya yükseldiği belirtilen Realme, dünya genelinde 35 milyon kullanıcıya ulaşmıştı. Türkiye’de de tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği ve ilk çeyreğe kıyasla ikinci çeyrekte satış oranında yüzde 162 gelişme kaydedildiğinin altı çiziliyor.

Türkiye’de Realme’nin gerçekleştirdiği ilk mobil operatör iş birliği kapsamında Vodafone, yeni Realme C3 Serisi akıllı telefonlarını abonelerine tarifelerine ek 12 ay taksitle sunuyor.

Realme C3 ve Realme C3i özellikleri

Kırmızı ve mavi renk seçenekleri ile satışa sunulan Realme C3, MediaTek Helio G70 işlemci ile gelen dünyanın ilk akıllı telefonu olma hususi durumunu taşıyor. Yüksek performans sunan Helio G70 işlemci yardımıyla kullanıcılar oyun oynamanın keyfine varıyor. 5000 mAh pili ile 30 güne varan bekleme süresi sunan C3, şarj derdine son veriyor. 6,5 inç büyük LCD ekrana haiz telefon, 5 MP ön kamera, arka yüzde de 12 MP kameraya ek 2 MP derinlik ve 2 MP makro lens olmak suretiyle 3 kamera olmak suretiyle toplam 4 kameraya haiz. 2 GB Ram ve 32 GB dahili hafızasıyla telefon kullanıcıları fazlasıyla memnun edecek.

C3 serisi kapsamında Realme’nin tüketicilere sunmuş olduğu bir öteki seçenek de, mavi renk seçeneği ile sunulan C3i. C3 ile benzer özelliklere haiz C3i’nin tek farkı, 5 MP ön kameranın yanı sıra 12 ve 2 MP olmak suretiyle iki arka kameraya haiz olması.

Vodafone aboneleri Realme C3i modelini 12 ay süresince tarifeye ek 245 TL taksitle, Realme C3 modelini de 12 ay süresince tarifeye ek 265 TL taksitle satın alabilecekler.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/realme-c3-ve-c3i-modelleri-vodafone-kampanyalariyla-turkiyede/

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *