Realme 7i fotoğrafları teknik özellikleri doğruluyor

Realme 7i, 17 Eylül’de resmiyet kazanacak. Yalnız akıllı telefonun ne şekilde görüneceği şimdiden biliniyor. Daha ilkin bir e-ticaret sitesi tarafınca paylaşılan görsellere şimdi de Instagram’da paylaşılan canlı fotoğraflar eklendi.

Canlı fotoğraflarda Realme 7i’nin Lazada’ya nazaran “Şampanya” ve “Yeşim” olarak adlandırılan iki renk seçeneğini görmek mümkün oluyor. Çift tonlu bir tasarıma haiz şeklinde görünen Realme 7i’nin arka panelinin üst kısmında parlak, alt kısmında ise mat bir ton tercih edilmiş.

Akıllı telefonun arkasında parmak izi tarayıcısı ve L harfi şeklinde sıralanan dört kamera sensörü göze çarpıyor. Paylaşılan görsellerden birinde telefonun içinden çıkan kılavuzlar da görülüyor. Bu kılavuzlardan birisi de telefonun ön kamerasının ekranın sol üst köşesindeki deliğe yerleştirildiğini gösteriyor.

Telefonun kutusunun görüldüğü fotoğraflar ise Realme 7i’nin önemli teknik özelliklerini doğruluyor. Qualcomm Snapdragon 662 işlemci, 90Hz ekran, 64 MP ana kamera ve 18W şarj desteğine haiz 5000 mAh kapasiteli pil telefonun göze çarpan özellikleri içinde bulunuyor.

Fotoğrafları paylaşan kullanıcılardan biri, Realme 7i’nin 8 GB RAM’e haiz olacağını belirtti. Dahili depolama alanının ise 128 GB olacağı iddia ediliyor. Realme 7i ile ilgili tüm teknik detayları nerede ise açıklamış değil. Yalnız daha önceki sızıntılara nazaran telefonda 6.5 inç büyüklüğünde HD+ ekran, 16 megapiksel ön kamera, 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera, 2 megapiksel makro kamera ve gene 2 megapiksel derinlik sensörü bulunuyor.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/realme-7i-fotograflari-teknik-ozellikleri-dogruluyor/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *