Qi şarj desteğine sahip HyperX Cloud Flight S kutudan çıkıyor!

 Qi şarj desteğine sahip HyperX Cloud Flight S kutudan çıkıyor!

Son dönemde oyuncu kulaklıklarında belli bir çıtanın aşıldığını söyleyebiliriz. Bilhassa e-spor aktivitelerinin yaygınlaşmasıyla beraber oldukça değişik türde kulaklık modelleri ortaya çıkmaya başladı. Nitekim HyperX imzası taşıyan Cloud Flight S de bunlardan biri.

Qi şarj desteğine haiz HyperX Cloud Flight S kutudan çıkıyor!

Kutusunu açtığımız HyperX Cloud Flight S pek oldukça kulaklıkta rastlayamayacağınız bir bilhassa geliyor. O da Qi şarj desteği. Malum, oyuncu temalı kulaklıklarda şimdiye kadar bu şekilde bir özelikle karşılaşmamıştık. Peki fakat Qi şarj desteği bir oyuncu kulaklığı için ne kadar lüzumlu?

HyperX Cloud Flight S, kablosuz yapısı, kulağa rahatça oturan süngerleri ve hafifçe yapısıyla ön plana çıkan bir kulaklık.

Destek olmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.

Hali hazırdaki ülkemizdeki fiyatı ise averaj olarak 1000 TL civarlarında. Organik olarak kulaklığı aldığınız adrese bakılırsa bu fiyat 3 aşağı 5 yukarı değişebilir.

Son dönemde fiyatı 4 haneli sayılara ulaşan oyuncu kulaklıkları görmeye artık alıştık. Elbet bu durumun birden fazla niçin var. Lakin kulaklık benim için o kadar da fazla önemli değil. Ses gelsin yeter diyorsanız 100 TL altına bile sözüm ona oyuncu kulaklıkları mevcut. Burada tercih tamamen oyun severlerin kulaklıktan beklentisine ve organik olarak ki bütçesine kalıyor.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/oyun/qi-sarj-destegine-sahip-hyperx-cloud-flight-s-kutudan-cikiyor-5e8722243711b32a4e64b0da

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *