PUBG’de nefes kesen maç! Oyun Canavarı #21

 PUBG’de nefes kesen maç! Oyun Canavarı #21

Monster Notebook katkılarıyla hazırlamış olduğumuz Oyun Canavarı programımızın bu bölümünde PUBG’de yaşadığımız aksiyon dolu anları sizlerle paylaşıyoruz.

Oyundaki en tehlikeli netice anda anlık bir donma yaşadık. Buna rağmen karşıdaki rakipleri alaşağı etmeyi başardık. Düzgüsel olarak kolay olmadı fakat sonunda zafer bizim oldu. Ek olarak dip not olarak hatırlatalım. Oyunu Monster Tulpar T7 modelinde oynadık.

Son dönemde gelen güncellemelerle birlikte PUBG’nin fazlaca yüksek donanım isteyen bir oyun haline dönüştüğünü de hesaba katmak gerekiyor. Eğer sağlam bir PUBG deneyimi edinmek istiyorsanız, sağlam bir PC’ye haiz olmanız gerekiyor.

PUBG’de muhteşem maç! Oyun Canavarı #21

Önümüzdeki nesilde oldukça daha sağlam oyunlar raflardaki yerini almış olacak. Şu demek oluyor ki şu anda kullandığınız bir PC’de 1050Ti ya da eş kıymeti bir ekran kartı yoksa, gelecek yıl çıkan oyunlar PC’lerinizi ciddi anlamda zorlayacaktır.

Hali hazırda bazı oyunları oynuyor olmanız sizi yanıltmasın. Online oyunlara gelecek olan rahat güncellemeler ile bugün oynadığınız bir oyunu artık açamayabilirsiniz.

Dolayısıyla size tavsiyemiz fiyatlar daha oldukça artmadan, fazla da geç olmadan yeni bir oyun bilgisayarı edinmeniz. Eğer PC’niz iyiyse, doğrusu 1050Ti ya da eş kıymeti bir ekran kartına sahipse bu PC sizi minimum 2 yıl daha yönetim edebilir.

Sonrası ise birazcık muallak diyebiliriz. Zira önümüzdeki dönemde ışın seyretme teknolojisi yaygınlaşırsa, en kötü RTX tabanlı bir ekran kartı edinmek zorunda kalabilirsiniz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/oyun/pubgde-nefes-kesen-mac-oyun-canavari-21-5f35705c299cf0364f003f48

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *