Papscover ile elektronik cihazlarımızı kapladık! (video)

 Papscover ile elektronik cihazlarımızı kapladık! (video)

Elektronik cihazları korumak için değişik çözümler bulunuyor. Bunlar genel olarak kılıf şeklinde olsa da bazı durumlarda hususi aksesuarlar da bu işler için kullanılabiliyor. Papscover isminde çözüm ise otomobillerde kullanılan kaplama çözümünün elektronik cihazlara uyarlanmış hali. Evvel belirlenen cep telefonu, oyun konsolu, bilgisayar, oyun kolu ve akıllı saatler için birçok kaplama seçeneği tercih edilebiliyor. 

Papscover ile elektronik cihazlarımızı kapladık! (video)

Kullananların kendisinin yapmış olduğu kaplama işlemi oldukça zor ve karmaşık değil. Ek olarak neredeyse her ürün için bir ne şekilde yapılır videosu www.papscover.com adresinde içeriyor. Bu videolara bakarak sizde hızlıca ve kolay bir halde elektronik cihazlarınızı kaplayabiliyorsunuz. 

Biz Xbox One oyun konsolumuzu paps bombası deseni ile kapladık. Yaptığımız deseni platformun internet sitesinde görebilirsiniz. Bu şekil bir kaplamanın bedeli ise 100 TL. İstediğiniz zaman çıkarabildiğiniz bu kaplama iz bırakmıyor. Biz kapladıktan sonrasında averaj 15 gün kullandık ve solma ya da soyulma şeklinde bir sorun olmadı. 

Papscover çözümleri ile yaşadığımız deneyimi aşağıdaki videoda seyredebilirsiniz: 

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/papscover-ile-elektronik-cihazlarimizi-kapladik-video-5d95b7b5c0d1c5682a581c32

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *