Nostalji kokan hareketler bunlar Mike! Oyun Canavarı #5

 Nostalji kokan hareketler bunlar Mike! Oyun Canavarı #5

Monster’ın katkılarıyla hazırlamış olduğumuz Oyun Canavarı programımızın yeni bölümüyle karşınızdayız. Bu bölümde sizlere geçmişten şimdiye tesir eden bir oyunu göstereceğiz. Evet doğru tahmin Counter Strike’tan bahsediyorum.

Bir neslin web kafelerde, dostlarıyla beraber oynadığı o efsaneleşmiş oyundan. Yolun Half Life’ın bir modu olarak başlayıp, tüm dünyada fenomen haline gelen o yapımdan.

Normal olarak süre içinde Counter Strike da fazlaca değişti. Artık o CS 1.6’dan yaratı kalmadı diyebiliriz. Fakat gene de bazı dinamikler bizleri eski günlere döndürmeye yetiyor. Şimdi sözü daha çok uzatmadan sizleri Counter Strike Global Offensive deneyimimiz ile başbaşa bırakalım.

Nostalji kokan hareketler bunlar Mike! Oyun Canavarı #5

Tüm rakiplerine rağmen Counter Strike hala eski popülaritesinden hiçbir şey yitirmiş değil. Normal olarak oyunda hile kullananların sayısı arttığı kadar şimdilerde eskisi kadar keyif vermiyor. Fakat hilecilerden arındırılmış bir oyunda, bilhassa de arkadaşlarınızla oynuyorsanız çok büyük bir halde eğlenebilirsiniz.

Dip not olarak hatırlatalım. Eğer canınız CS 1.6 oynamak istiyorsa bu da hala mümkün. Zira web üstünde binlerce CS 1.6 server’ı bulunuyor. Normal olarak bu sunucularda hileci sayısının fazlaca daha çok bulunduğunu ve iştirakçilerin yalnız adminler tarafınca denetim edilebildiğini hatırlatmamız gerekiyor. Kısaca Steam’de olduğu şeklinde ek bir koruma tedbir ya da tedbiri bu biçim sunucularda mevcut değil.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/oyun/nostalji-kokan-hareketler-bunlar-mike-oyun-canavari-5-5ea01f8e595df55e9a216976

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *