Neden Galaxy Note 10 Lite için fazladan para verelim? İşte yanıtı!

 Neden Galaxy Note 10 Lite için fazladan para verelim? İşte yanıtı!

Hali hazırda akıllı telefon pazarının önder adı konumunda yer edinen Samsung, bilhassa orta segmentteki model yelpazesini hatırı sayılır bir halde genişletti. Bir tek bu yıl içinde orta segment için çıkan onlarca yeni model bulunuyor. Hal bu şekilde olunca, kullanıcı seçim yapmakta da zorlanıyor.

Örnek olarak Samsung orta segmentte son dönemde pek fazlaca model satışa sundu. Bu modellerden bazıları Note 10 Lite şeklinde 5000 TL civarında bir etiket taşırken, bazıları da M31 şeklinde 2500 TL dolaylarında bir fiyata sahipti. Peki orta segmentteki iki model içinde iyi mi bu kadar fark olabilir.

Niçin Galaxy Note 10 Lite için fazladan para verelim? İşte yanıtı!

Bugün ki videomuzda iki Samsung modelini karşı karşıya getirerek bu sorunuza yanıt vermeye çalışacağız. Hakkaten de Galaxy Note 10 Lite için iki katı ücretini ödeyip satın almaya kıymet mi bunu göreceğiz.

Videomuz geçmeden ilkin belirtelim. Bahse mevzu karşılaştırma yalnızca performans bazlı nitelikler üzerine yapılmış oldu. Şu demek oluyor ki telefonların kamera performansı üzerine herhangi bir karşılaştırma yapmadık.

Şimdi sözü daha fazlaca uzatmadan sizleri Galaxy Note 10 Lite ve Galaxy M31 karşılaştırma videomuz ile başbaşa bırakalım.

Görüldüğü suretiyle performans tarafında Note 10 Lite’ın tartışılmaz bir üstünlüğü mevcut. Elbet yalnızca performans için iki katı ücret ödemeye gerek kalmış mıdır bu da kullananların sonucu.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/neden-galaxy-note-10-lite-icin-fazladan-para-verelim-iste-yaniti-5e9840667dfb0f52f9563163

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *