Monster Tulpar T7 V20.1 inceleme! İşte sizce gerçek oyun canavarı!

 Monster Tulpar T7 V20.1 inceleme! İşte sizce gerçek oyun canavarı!

Koronavirüs salgını sürecinde insanoğlu ister istemez evlerine kapandılar. Bu zamanda en yoğun ilgi gören cihazlar ise oyun bilgisayarları oldu. Bundan dolayı evinizde keyifli zaman geçirmenin en kolay yolu oyun bilgisayarlarından geçiyor. Oyun konsolları ise 2. sırada. Bundan dolayı söz mevzusu oyun bilgisayarı olduğunda önünüzde binlerce oyun seçeneği yer ediniyor. Monster Notebook uzun senelerdir oyun bilgisayarı üreten bir Türk markası. 

Hal bu şekilde olunca oyun bilgisayarlarına olan talep de mühim seviyede arttı. Ikimiz de okurlarımızın isteği üstüne Oyun Canavarı programımızda kullandığımız Monster Tulpar T7 V20.1 cihazımızı araştırma sonucu aldık. Isterseniz araştırma videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Destek olmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.

Monster Tulpar T7 V20.1 araştırma! İşte sizce gerçek oyun canavarı!

Monster Tulpar T7 V20.1’de 9. nesil i7 işlemci yer ediniyor. Bu işlemci 16GB’lık DDR4 RAM’le desteklenmiş. Ek olarak PC’de nVidia imzası taşıyan GTX1660Ti ekran kartı bulunuyor.

Kısacası bu bilgisayar ile şu anda oynayamayacağını herhangi bir yapım bulunmuyor. Fiyatı ölçüsünde değerlendirdiğimizde Monster Tulpar T7 V20.1’in tam bir fiyat performans ürünü bulunduğunu söyleyebiliriz.

Elbet şunu da sizlere dip not olarak hatırlatmamız gerekiyor. Hali hazırda Monster ürünleri yok satıyor. Kısaca Monster’ın online satış sitesine girdiğinizde devamlı “ulaşınca haber ver” ibaresiyle karşılaşıyorsunuz. Bu durumun temel sebebi ise yenilenen stokların anında tükenmesi. Bu yüzden ulaşınca bana haber ver butonunu kesinlikle işaretlemenizi tavsiye ederiz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/donanim/monster-tulpar-t7-v201-inceleme-iste-sizce-gercek-oyun-canavari-5e998fb282fca3140a03b71f

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *