Microsoft’tan Surface Duo ile ilgili çok bilgilendirici video

Microsoft, hafta içinde çeşitli gazetecilerle gerçekleştirdiği ve 35 dakika devam eden Surface Duo basın bilgilendirme toplantısının videosunu yayınladı. The Verge sitesinin belirttiğine bakılırsa, Microsoft normalde kişisel etkinlikler düzenleyerek Surface ürünlerini tanıtırdı, yalnız bu yıl şartlar basın bilgilendirme toplantılarının da Surface etkinliğinin sanal bir versiyonunun yapılmasını lüzumlu kıldı.

Microsoft’un Windows ve Cihazlar şefi Panos Panay, firmanın Surface Duo teknolojisini ne şekilde inşa ettiğinden içerideki bileşenlere kadar birçok bilgiyi paylaştı. Bunun Microsoft’un Android telefonuyla ilgili olarak şimdiye kadar gerçekleştirilmiş en iyi ve detaylı tanıtım olduğu söylenebilir. Hatta Microsoft, sunumun bir noktasında Surface Duo için neredeyse duyurusu yapılmamış renkli tampon kılıfı da gösteriyor.

Microsoft, çift ekranlı Android telefonu Surface Duo ile ilgili son olarak detayları, fiyat ve çıkış zamanı bilgilerini hafta içi paylaşmıştı. Surface Duo, 1399 dolarlık fiyat etiketiyle 10 Eylül’de ABD’de satışa çıkıyor. Microsoft, yeni tasarımının hareket hâlinde üretkenliği değiştireceğini, çift ekranlı ve katlanabilir cihazlarda yeni bir devir başlatacağını umuyor.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/microsoft-surface-duo-bilgilendirici-video/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *