MacBook Air’e dişli rakip! Huawei MateBook 13 2020 incelemesi

 MacBook Air’e dişli rakip! Huawei MateBook 13 2020 incelemesi

Son dönemde PC tarafındaki ürünlerine ağırlık veren Huawei, ürün yelpazesini süratli bir halde genişletti. Nitekim genişletmeye de devam ediyor. Bu kapsamda satışa sunulan son modellerden birisi de Huawei Matebook 13 2020 oldu.

Çinli üretici daha oldukca iş insanlarının gereksinimlerine yönelik modeller üretiyor. Genel olarak bakıldığında Huawei MateBook modellerinde ince tasarım çizgisi ve mobilitenin ön planda bulunduğunu görüyoruz.

MacBook Air’e dişli rakip! Huawei MateBook 13 2020

Bu kriterler Huawei MateBook 13 2020 modelinde de karşımıza çıkıyor. Isterseniz bu PC için hazırlamış olduğumuz detaylı araştırma videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videoda da bahsettiğimiz suretiyle MateBook 13 2020 genel olarak beklentilerini karşılayan bir bilgisayar. Elbet fiyatı beklentilerin birazcık üstünde. Bu paralara sistemi oldukca daha güçlü bilgisayarlar almanız mümkün. Lakin onların da taşınabilirlik tarafında size sorun çıkarmaları ihtimaller içinde görünüyor.

İncelemede de belirttiğimiz suretiyle Huawei MateBook 13 2020 genel olarak iş için tasarlanan bir bilgisayar olmuş. Doğrusu Starbucks’a gidip kahvenizi yudumlarken, gelen elektronik postalarınızı denetim edebilir ya da çeşitli dökümanlar hazırlayabilirsiniz.

Lakin evinizde masaya kurulup saatlerce ısınma, kasma problemi olmadan PUBG ya da benzeri bir oyun oynayamazsınız. Şundan dolayı üretiliş biçimi bu değil.

Eğer MacBook seçimi ince, hafifçe ve şık bir PC arıyorsanız MateBook 13 2020 kesinlikle göz ardı etmemeniz gereksinim duyulan bir model.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/macbook-aire-disli-rakip-huawei-matebook-13-2020-incelemesi-5ed648cbd5603547c614534a

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *