Lenovo Legion için resmi duyuru öncesi bir paylaşım daha

Lenovo Legion akıllı oyun telefonu 22 Temmuz’da resmen gözler önüne çıkacak. Tanıtım etkinliği için geri sayım devam ederken, telefona dair paylaşımlar da sürüyor. Lenovo’nun heyecanı çoğaltmak için yapmış olduğu bu paylaşımların en yenisi, telefon için hazırlanan kısa bir reklam oldu. Bu reklamda telefonun mühim özelliklerden önde gelen kenara yerleştirilmiş açılır ön kamera da görülüyor.

Reklamda akıllı telefonun sahibi bir taraftan oyun deneyimini kaydederken, öteki taraftan da telefonun 20 megapiksel çözünürlüğünde olan ön kamerasıyla selfie çekiyor. Lenovo Legion’ın arka açık oturum tasarımı da videoda net şekilde görülüyor.

Burada panelin tam ortasına yerleştirilmiş iki tane kamera bulunuyor. 64 megapiksel ana kameraya 16 megapiksel çözünürlüğünde olan ultra geniş açılı kamera birlikte rol alıyor.

Lenovo Legion 6.67 inç büyüklüğünde ve 144Hz yenileme hızına haiz bir AMOLED ekranla gelecek. Qualcomm Snapdragon 865 Plus işlemciye eşlik edecek RAM kapasitesi seçenekleri ise 16 GB’ye kadar uzanacak. Dahili depolama kapasitesi mevzusunda ise en üst seçenek 512 GB UFS 3.1 olacak. İki USB-C girişi taşıyan telefon çift hücreli 5000 mAh kapasiteli pil taşıyacak. Bu pil 90W süratli şarj desteğine haiz olacak.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/lenovo-legion-icin-resmi-duyuru-oncesi-bir-paylasim-daha/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *