Kablosuz kulaklıklar ile ilgili en çok merak edilen 10 soru

 Kablosuz kulaklıklar ile ilgili en çok merak edilen 10 soru

Apple iPhone 7 ile birlikte AirPods’u tanıttığında kimse kablosuz kulaklıkların bu kadar popüler olacağını düşünmemişti. Yalnız birkaç yıl içinde kablosuz kulaklıkları bir halde kablolu kulaklıkların yerini almayı başardı.

Artık Apple haricinde pek oldukça üretici kendi kablosuz kulaklığını üretiyor. Bugün kullandığınız telefonun markası ile aynı logoyu taşıyan bir kablosuz kulaklık bulmanız pek de zor sayılmaz.

Elbet kullandığınız telefonla, kablosuz kulaklığınızın aynı marka olması gerekmiyor. Keza günümüzde kablosuz kulaklıkların birçoğu bluetooth desteği olan tüm telefonlarla uyumlu bir halde çalışıyor.

Önemli olan şeyse tarzınıza uygun doğru kulaklığı seçebilmeniz? Bu videomuzda Marmara Forum’da yer edinen MediaMarkt mağazasına gittik ve sizler için kablosuz kulaklık modellerini masaya yatırdık. Kablosuz kulaklıklarla ilgili olarak kullananların kafasına takılan sorulara cevap vermeye çalıştık.

Elbet gene de yeni bir kulaklık almadan ilkin mağazaya giderek canlı bir halde görmenizi tavsiye ederiz. Bilhassa de kulak üstü bir kulaklık alacaksanız, MediaMarkt’ta yer edinen stantta bu kulaklıkların ne aşama rahat olduğuna deneyimleyerek bakabilirsiniz.

Ek olarak dip not olarak belirtelim. Aldığınız kablosuz kulaklığın tüm fonksiyonlarından kusursuz bir halde yararlanmak istiyorsanız, telefonunuzda yer edinen işletim sistemiyle ne aşama uyumlu çalıştığını denetim etmeyi dikkatsizlik etmeyin. Zira kimi zaman işletim sisteminden sıkıntılı durumlarla karşılaşılabiliyor.

Kulaklıkta herhangi bir sorun olmasa da kullanım odaklı bazı problemler yaşanabiliyor. Bu durumun sorumlusu da genel olarak mobil işletim sistemi oluyor.

Isterseniz videomuza ve videomuzda yer verdiğimiz sorulara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kablosuz kulaklıklarla  ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi dikkatsizlik etmeyin. Desteğiniz bizim için önemli ve bu şekil destek sunar  size daha oldukca içerik üretmek için bizlere motivasyon sağlıyor.  

– TWS nedir?
– Kablosuz kulaklıklar ne şekilde şarj edilir?
-Kablosuz kulaklıkların pil ömrü ne kadardır?
– Kablosuz kulaklıklar kabloyla da kullanılabilir mi?
– ANC nedir?
– Saydam mod nedir?
– Kullanımınıza nazaran kablosuz kulaklık tasarımları
– Hangi işletim sistemine hangi kulaklık?
– Kablosuz kulaklıklar PC için de kullanılabilir mi?

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/kablosuz-kulakliklar-ile-ilgili-en-cok-merak-edilen-10-soru-5f60af7862402267b92937a8

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *