İyi olan kazansın! Galaxy M31 ve Galaxy A51 karşı karşıya!

 İyi olan kazansın! Galaxy M31 ve Galaxy A51 karşı karşıya!

Akıllı telefon pazarının önder adı Samsung, bu unvanını kaybetmemek için peş peşe modeller çıkartıyor. Bilhassa son dönemde Cenup Koreli firmanın orta segmentteki model yelpazesini fazlaca genişlettiğini söyleyebiliriz.

Samsung’un bunu yapmasının temel amacı, derhal her profilden müşteriye hitap edebilmek. Şu sebeple Çinli üreticiler ciddi anlamda yükselişe geçmiş durumda. Eğer Samsung bu durumu bir halde engellemezse, gelecek yıllarda global pazardaki sıralama tamamen değişmiş olacak.

Samsung’un bu bağlamda satışa sunmuş olduğu son modellerden ikisi M31 ve A51’di. Teknik donanım özellikleri açısından aynı olan Galaxy M31 ve Galaxy A51, fiyat tarafında da aynı skalada yer ediniyor.

Bu videomuzda iki model içinde kalanlar için kolay bir karşılaştırma yaptık ve iki telefonu tasarım ile performans açısından karşılaştırdık. Netice olarak arada neredeyse hiçbir fark olmadığını gördük.

Şimdi sözü daha çok uzatmadan sizleri bu video ile başbaşa bırakalım.

Videoda da açıkça görüldüğü suretiyle telefonların içinde performans olarak bir fark yok. Eğer benim için batarya oldukca mühim diyorsanız tercihiniz M31 olabilir.

Lakin önceliği dış görünüşe veriyorsanız, Galaxy A51 platform kardeşinden oldukca daha ötede bir model. Bunu rahatça dile getirebiliriz. Üstelik A51’in daha ucuz olması da cabası.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/iyi-olan-kazansin-galaxy-m31-ve-galaxy-a51-karsi-karsiya-5e89c6c59bea525bbf3b7d93

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *