İşte size bedava oynayacağınız muazzam bir yapım! Oyun Canavarı #12

 İşte size bedava oynayacağınız muazzam bir yapım! Oyun Canavarı #12

Şu aralar oyun fiyatlarının arttığından şikayetçi olabilirsiniz ki bu şikayetinizde de haklısınız. Ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz CS GO seçimi bir oyun arıyorsanız size güzel bir haberimiz var. Valorant çıktı!

LoL’ün yapımcısı olan Riot tarafınca gösterilen Valorant 5v5 tarzında bir multiplayer oyunu. Oyunda aldığınız gizmen ile rakip ekibi yenik etmeye çalışıyorsunuz.

Çok önemli bir parasız oyun! Valorant

Valorant yapı itibariyle Counter Strike Global Offensive’ı çağrıştırıyor. Oyunda bir taraf Spike isminde bomba seçimi bir yapıyı kurmaya çalışırken öteki taraf ise bunu engellemeye çalışıyor.

Oyunda her karakterin değişik özellikleri mevcut. Aslolan amaç bu özellikleri verimli bir halde kullanarak raundu galip bir halde tamamlamak.

Elbet oyundaki karakterlerin özelliklerini keşfedebilmek için yoğun bir mesai harcamanız gerekiyor. Şu sebeple pek fazlaca karakterin özelliği haritadan haritaya avantaj anlamında değişim gösteriyor.

Valorant’ın en iyi yanı ise tamamen parasız olması. Riot’un hususi hile sistemiyle korunan yapım şu pandemi günlerinde size ilaç şeklinde gelebilir. Bilgisayarınız fazlaca kuvvetli olmasa bile Valorant’ı kaldıracaktır.

Eğer şu aralar CS GO’dan sıkıldıysanız ve PUBG, Fortnite şeklinde Battle Royale seçimi yapımlar hoşunuza gitmiyorsa Valorant’ı ne olursa olsun denemenizi tavsiye ederiz. Sonuçta oyun parasız ve indirme boyutu da fazlaca büyük değil. Dolayısıyla kaybedecek fazla bir şey yok. Şimdiden iyi oyunlar diliyoruz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/oyun/iste-size-bedava-oynayacaginiz-muazzam-bir-yapim-oyun-canavari-12-5ee0f2171f650225397c66d0

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *