İşte evinizde dağ tepe dakikalarca koşmanın yolu! Oyun Canavarı #4

 İşte evinizde dağ tepe dakikalarca koşmanın yolu! Oyun Canavarı #4

Monster’ın katkılarıyla hazırlamış olduğumuz Oyun Canavarı programımızın yeni bölümüyle karşınızdayız. Bu bölümde devletimizde de sevilerek oynanan yapımlardan kabul edilen PUBG’yi deneyimledik. Hem de ne deneyimleme.

Sizlere tek bir mermi bile sıkmadan iyi mi ilk 10’a kalabileceğinizin sırrını veriyoruz. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey koşmak. Hem de öyleki bu şekilde koşmak değil.

Isterseniz Oyun Canavarı’nın yeni bölümünü aşağıdan seyredebilirsiniz.

Evet dostlar. PUBG tam olarak bu şekilde bir oyun. Tam bir koşma simülasyonu. Kimi zaman bu oyunun ciddi anlamda iyi mi bu kadar başarı göstermiş bulunduğunu düşünüp duruyorum. Sanırım salt aksiyondan hoşlanmayan insanoğlu için bu biçim yapımlar daha çekici geliyor.

Bir de o denli ekipman toplayıp, daha doğrusu oyunu oynayanların değimiyle loot yapmış olup acayip bir pusu sonucu ölüp gitmek var.

İşin iyi yanı ise PUBG paralı olduğundan oyunda oldukca fazla hileci yok. Bakın asla yok demiyorum. Fakat oldukca fazla yok.

Eğer karantina günlerinde birazcık hareket edeyim, bacaklarım açılsın, dağ davet koşayım diyorsanız, PUBG çok önemli bir koşma simülasyonu diyebiliriz.

Ayrıca dip not olarak belirtelim. Oyunu Monster Tulpar T7 V20.1’de deneyimledik. Cihazda 9. nesil i7 işlemci, 16GB DDR4 RAM ve Nvidia GeForce GTX1660 Ti ekran kartı bulunuyor.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/oyun/iste-evinizde-dag-tepe-dakikalarca-kosmanin-yolu-oyun-canavari-4-5e96f77ab8c1222a070a9c0e

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *