Huawei nereye koşuyor! Teknolojioku – Yorum #17

 Huawei nereye koşuyor! Teknolojioku – Yorum #17

Haftalık olarak yayınladığımız Teknolojioku – Yorum programımızın bu haftaki bölümünde Huawei’nin kurmaya başladığı uygulama ekosistemini değerlendiriyoruz.

Huawei nereye koşuyor! Teknolojioku – Yorum #17

ABD ambargosundan etkilenen marka kendi uygulama mağazası olan AppGallery’yi büyütmeye çalışıyor. Bu macerasını yakından takip ettiğimiz marka ve kurmaya çalmış olduğu ekosistemi bu videoda değerlendirdik.

Bildiğiniz benzer biçimde son dönemde piyasaya sürülen Huawei marka cep telefonu ve tabletlerde Google servisleri bulunmuyor. Doğrusu bu cihazları satın alanlar YouTube, Gmail ve benzeri uygulamaları direkt kullanamayacaklar. Bu bununla beraber bazı problemler getirse de Huawei kendi ekosistemini inşa etmeye emin görünüyor. 

Ikimiz de bu ekosistemi artıları ve eksileriyle değerlendirdik. TeknolojiOku – Yorum programının önceki bölümlerini YouTube oynatma listesinde görebilirsiniz. 

Huawei ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi ihmal etmeyin. Desteğiniz bizim için mühim ve bu biçim destek sunar  size daha çok içerik üretmek için bizlere motivasyon oluyor.  

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/huawei-nereye-kosuyor-teknolojioku-yorum-17-5ef73a8bd4e9d13049492c74

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *