Honor X10 Max’in fotoğrafları resmi duyuru öncesinde ortaya çıktı

Honor X10 Max, 2 Temmuz’da resmiyet kazanacak. Tanıtım etkinliği için geri sayım devam ederken, akıllı telefonu gösteren yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Bu fotoğraflarda cihazın bir tek arka paneliyle alt ve üst kenarlarını görmek mümkün oluyor. Aslolan ön plana çıkan özellik olan 7.09 inçlik IPS LCD ekran ise hâlâ gizli saklı saklı saklı kalmaya devam ediyor.

Akıllı telefonun arka panelindeki ikili kamera sistemi fotoğraflarda oldukça net şekilde görülüyor. Burada 48 megapiksel çözünürlüğünde olan ana kameraya 2 megapiksel derinlik sensörünün eşlik etmesi planlanıyor.

Sızan fotoğraflar telefonun alt ve üst kenarlarındaki bakışımlı hoparlör ızgaralarını da net şekilde gösteriyor. NFC ve kulaklık jakı da fotoğraflarda fark edilen unsurlar içinde bulunuyor. Siyah, mavi ve mor olmak suretiyle üç renk seçeneği olan telefona gerekseme duyduğu enerjiyi 5000 mAh kapasiteli pili sağlayacak.

honor x10 max

Honor X10 Max’in kalbinde Dimensity 800 işlemci bulunuyor. Bu işlemciye 6 yada 8 GB RAM eşlik edecek. Dahili depolama kapasitesi seçenekleri ise 128 ve 256 GB olarak sıralanıyor.

honor x10 max

Honor X10 Max Android 10 işletim sistemiyle, yalnız Google Play Servisleri olmadan gelecek. Telefona dair diğeri bilgileri öğrenmek için 2 Temmuz’a kadar sabretmek gerekiyor.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/honor-x10-max-fotograflari-resmi-duyuru-oncesinde-ortaya-cikti/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *