Honor Türkiye’de 2019 yılında neler yapacak? (video)

 Honor Türkiye’de 2019 yılında neler yapacak? (video)

Honor Türkiye’nin yeni başkanı Kevin Kong ile hususi bir röportaj yaptık ve markanın 2019’da neler planladığını sorduk. 2019’da bizleri birçok sürpriz bekliyor olacak. Bunların içinde amiral gemileri de mevcut. Peki ya hangi Honor amiral gemileri Türk kullanıcıları ile buluşacak? 

Honor Türkiye’de 2019 senesinde neler meydana getirecek? (video)

Honor’un Türkiye’de büyük bir ilgi gördüğünü belirten Kevin Kong, son teknoloji ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi.

Honor, tüketicileriyle Türk Telekom ve Vatan Bilgisayar şeklinde değişik kanallarda buluşuyor. Hem de Honor, bu ürünleri uygun fiyat ve ödeme alternatifleriyle sunmayı hedefliyor. 

Bir akıllı telefon markası olan Honor, 2013 senesinde Çin’de kuruldu. 4 yıl içinde 74 ülkede 80 milyondan fazla hayrana ulaşan Honor, dijital vatandaşlara web için optimize edilmiş ürünlerle en yeni teknolojiyi, yenilikçi işlevleri ve üstün kullanıcı deneyimini sunmak için aralıksız çalışıyor.

Gençlerin hayallerini gerçekleştirebilmeleri için yaratıcılıklarını beslemek ve onları harekete geçirmeyi hedefliyor. En yeni teknolojiler ve yenilikleri müşterilerine sunabilmek için, “For the Brave / Cesurlar için” sloganında olduğu şeklinde değişik bir çizgi izleyerek cesaretini ortaya koymaya çalışan bir marka olarak karşımıza çıkıyor.

Hususi röportajımıza yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. 

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/guncel/honor-turkiyede-2019-yilinda-neler-yapacak-video-5cc6cab5c0d1c57edd2a6548

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *