Hız tutkunları için geliştirildi: ADATA SC680 inceleme

 Hız tutkunları için geliştirildi: ADATA SC680 inceleme

son yılların yükselen teknoloji trendi olan SSD doğrusu içinde hareketli parçalar bulunmayan ve bu yüzden veri kopyalama hızları yüksek olan depolama çözümleri giderek daha popüler hale geliyor. bilgisayarların içinden sonrasında harici disk olarak da kullanılmaya süregelen bu çözümlerin tutarları da makul seviyelere gelmeye başladı. 

Hız tutkunları için geliştirildi: ADATA SC680 araştırma

Denetim merkezimize gönderilen ADATA SC680 harici SSD depolama çözümü de işte bu şekil ürünlerden biri.  Kibrit kutusu büyüklüğünde olan harici depolama aleti kutusundan çıkan iki değişik kablo ile kullanılabiliyor. 20 santimetre uzunluğundaki kablolardan biri Tip A- Tip C içen diğeri Tip C-Tip C USB bağlantısına haiz. Üstünde Tip C yuvası bulunan SSD depolama çözümünü bu iki kablodan biriyle beraber bilgisayar ya da telefonlarla (Android işletim sistemine haiz USB Tip C bağlantısı bulunan) kullanabiliyorsunuz.

Tak Çalıştır bir ürün olan ADATA SC680 için sürücü ya da bir kurulum gerekmiyor. Yaptığımız testlerde ürünü bilgisayara USB Tip C ve Tip A bağlantılarının ikisini de kullanarak bağladık. Hız anlamında bir fark olmadığını gördük.

Hız testleri de yaptığımız ADATA SC680 bizlere saniyede 420.9 MB okuma ve 387.8 yazma hızı sundu. Markanın verdiği değerlere oldukça yakın değerler bulduğumuzu belirtelim.

Hız tutkunları için geliştirildi: ADATA SC680 inceleme 1

Depolama aletinin sunmuş olduğu alan 480 GB olsa da kullanım alanı olarak baktığımızda 447 GB bir alan sunduğunu gördük.

ADATA SC680 ile ilgili değerlendirmemizi aktardığımız videoyu aşağıda seyredebilirsiniz:

Depolama çözümü ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi dikkatsizlik etmeyin. Desteğiniz bizim için önemli ve bu şekil destek sunar  size daha oldukca içerik üretmek için bizlere motivasyon oluyor.  

ADATA SC680

  • USB 3.2 Gen2 Tip-C bağlantı yuvası
  • 1 santimetre kalınlık
  • İki değişik USB kablo seçeneği
  • Telefon, tablet ve bilgisayar (Windows ve Mac) desteği
  • 480 GB depolama kapasitesi
  • 240GB / 480GB / 960GB / 1.92TB depolama seçenekleri
  • Mavi ve Siyah gövde rengi seçeneği
  • Saniyede 530 MB okuma / 460 MB yazma hızı
  • 447 GB kullanım alanı
  • 650 TL

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/hiz-tutkunlari-icin-gelistirildi-adata-sc680-inceleme-5ee4c9fbe122051a135fa324

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *