Her bütçeye uygun bir PC bulmak mümkün!

 Her bütçeye uygun bir PC bulmak mümkün!

Günümüzde teknoloji sektöründeki ürünlerin fiyatlarının arttığı inkar edilemez bir gerçek. Bilhassa koronavirüs sürecinde üretim faaliyetlerinin azalması sonucunda pek oldukca sektördeki ürünlerin fiyatı artmıştı.

Pandemiden dolayı getirilen sokağa çıkma yasaklarıyla birlikte bilgisayarlara olan talep artınca bu alanda da yığın sıkıntıları yaşandı.

Her her neyse ki yaşamın normale dönmesiyle birlikte artık arzu ettiğiniz bilgisayarı kolayca bulup satın alabiliyorsunuz. Peki sizin için en uygun bilgisayar hangisi?

Yeni videomuzda kullanıcılar için en uygun bilgisayar modellerini bizzat yerinde inceledik. Marmara Forum’da yer edinen MediaMarkt mağazasına giderecek hem dizüstü PC fiyatlarına baktık, hem de kullanım amacına uygun olarak alabileceğiniz modellerden bazılarını yerinde inceledik.

Isterseniz bahse mevzu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bilgisayar tutarları ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi dikkatsizlik etmeyin. Desteğiniz bizim için önemli ve bu şekil destek sunar  size daha oldukca içerik üretmek için bizlere motivasyon oluyor.  

Dip not olarak şunu da belirtmemiz gerekiyor. Hali hazırda 3000 TL altına satılan dizüstü bilgisayar modelleri de mevcut. Lakin bunlar daha oldukca öğrencilere web üstünden ders emek harcanması için destek olabilecek bilgisayarlar.

Bizim sizler için önerdiğimiz modeller ise ofis ve emek harcama bazlı programları kaldırabilecek güçte, yakın vadede sizleri üzmeyecek modeller.

Organik olarak ki burada tercih gene de kullanıcıya kalıyor. Zira önlerinde fazlaca geniş bir seçenek yelpazesi bulunduğunu söyleyebiliriz. Isterseniz en yakın MediaMarkt mağazasına giderek bu ürünleri yerinde inceleyebilirsiniz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/her-butceye-uygun-bir-pc-bulmak-mumkun-5f440c2179bb7557e26e469d

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *