Hem şık, hem iddialı! Samsung Galaxy A71 incelemesi

 Hem şık, hem iddialı! Samsung Galaxy A71 incelemesi

Son dönemde fiyatlarını daha ulaşılabilir seviyelere çeken Samsung, ülkemizdeki satın alan kitlesini de tekrardan arttırmaya başladı. Bilhassa orta segmentteki A ve M serilerinin Türkiye’de fazlaca popüler bulunduğunu söylemek pek de yanlış olmayacaktır.

Hem şık, hem iddialı! Samsung Galaxy A71 incelemesi

Bugün ki araştırma konuğumuz ise A serisinin çatı modellerinden kabul edilen Galaxy A71. Gerek tasarımı, gerekse de teknik donanımıyla beklentileri karşılayan bir model olan A71, vatanımızda 3700 TL civarında fiyatlardan satılmakta. Isterseniz bu model için hazırlamış olduğumuz araştırma videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Eğer yeni bir akıllı telefon almak için 4000TL civarlarında bir bütçeniz var ise, Galaxy A71 modelini de seçenekler arasına eklemenizi tavsiye ederiz. Hali hazırda A71 ile yaptığımız testlerde negatif bir tarafını görmedik. Bilhassa de oyun tarafında fazlaca başarı göstermiş bir performansla karşılaştık. Aslına bakarsan gelecek günlerde Galaxy A71 ile yaptığımız oyun deneyimi videosunu da takipçilerimizle paylaşacağız. Ek olarak bu telefonla çekilmiş olan fotoğrafları da internet sitemizdeki galeriler kısmında bulmanız mümkün.

Eğer A71’in tasarımı hoşunuza gittiyse 3000 TL civarlarına satılan A51’e de göz atabilirsiniz. Zira iki telefon içinde öyleki uçuk farklar bulunmuyor. Hatta pek oldukca özelliğin benzer ve aynı olduğu da söylenebilir. Tercih siz değerli üyelerimizin.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/hem-sik-hem-iddiali-samsung-galaxy-a71-incelemesi-5ed4addddb5fb308ff4cd752

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *