Hediyeli! Teknolojioku ile Soru/Cevap #8 (canlı yayın)

 Hediyeli! Teknolojioku ile Soru/Cevap #8 (canlı yayın)

Geçtiğimiz hafta yedinci bölümünü yayınladığımız Teknolojioku ile Sual/Yanıt programının yeni kısmı ile karşınızdayız. Teknolojioku ile Sual/Yanıt. İsminden de anlaşılacağı suretiyle bu programda okurlarımızdan gelen sorulara cevap vereceğiz. Şu demek oluyor ki rahat bir halde YouTube üstünden yapacağımız yayına katılarak bizlere sual sorabileceksiniz. Aklınıza takılan ne var ise bizlere soracaksınız ve ikimiz de dilimiz döndüğünce siz değerli ziyaretçilerimizin sorularını yanıtlamaya çalışacağız.

Üstelik bu akşam yayınlanacak bölümümüzde seyircilerimize Adata marka 32GB’lık 3.1 Gen taşınabilir hafıza armağan edeceğiz.

Gösterim Yönetmenimiz Özgür Çetin ve Editörümüz Osman Tufan’ın katılacağı Teknolojioku ile Sual/Yanıt programımızı aşağıdan takip edebilirsiniz.

İsterseniz YouTube üstünden hatırlatıcı oluşturup saat 20:00’da hatırlatılmasını da sağlayabilirsiniz. Tüm okuyucularımızı bekliyoruz. Teknolojioku ile Sual/Yanıt programımızın sekizinci kısmı 12 Haziran 2020 Cuma akşamı saat 20:00’da sizlerle beraber olacak. Bizleri takip etmeye devam edin.

Bugüne dek yaptığımız canlı yayınları YouTube kanalımızdaki Canlı Yayınlar oynatma listesinden seyredebilirsiniz. 

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/teknoloji-tv/hediyeli-teknolojioku-ile-sorucevap-8-canli-yayin-5ee3402234046506907bb36e

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *