Hayat normale dönüyor, peki ya fiyatlar? Teknolojoku-Yorum #14

 Hayat normale dönüyor, peki ya fiyatlar? Teknolojoku-Yorum #14

Uzun bir süredir devam eden engellemeler 1 Haziran itibariyle sonlanmış oldu. Kısıtlamaların sona ermesiyle birlikte insanoğlu adeta teknoloji mağazalarına hücum ettiler. Bazı teknoloji mağazalarının önünde uzun kuyruklar oluşurken insanoğlu içeri girebilmek için saatlerce beklemek zorunda kaldılar.

Görünen o ki son dönemde teknoloji ürünlerine meydana getirilen zamlar şimdilik kendisini pek hissettirmiş değil. Zira herhangi bir teknoloji kolunda satışların düşmesi şeklinde bir durum söz mevzusu değil. Oyun odaklı PC’lerin fiyatı arttı diyoruz fakat yığın bulunamıyor, konsollar deseniz aynı şekilde.

Dolayısıyla insanoğlu teknoloji için para harcamaktan çekinmiyorlar denilebilir. Şimdi sözü daha fazlaca uzatmadan sizleri Teknolojioku-Yorum adlı programımızın 14. bölümüyle başbaşa bırakalım.

Ek olarak dip not olarak hatırlatalım. Teknolojioku olarak her hafta Cuma günü saat 20:00’da takipçilerimizle buluşuyoruz. YouTube üstünden yaptığımız canlı yayında takipçilerimize hediyeler dağıtıyoruz.

Eğer size teknoloji hakkında kafanıza takılanları sormak ve ekibimizden hediyeler kazanmak istiyorsanız yayınlarımız takip edebilirsiniz.

Ek olarak oyun tutkunları için de her Çarşamba değişik bir oyunu deneyimlediğimiz Oyun Canavarı adlı programımıza da ne olursa olsun göz atmayı dikkatsizlik etmeyin. Oyun Canavarı’nda her hafta değişik bir oyunla birlikte izleyicilerimizin karşısına çıkıyoruz.

Siz de teknoloji ile ilgili en yeni videoları YouTube kanalımız üstünden takip edebilirsiniz. Ek olarak bizleri toplumsal medya hesaplarımız üstünden de takip etmeyi dikkatsizlik etmeyin.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/hayat-normale-donuyor-peki-ya-fiyatlar-teknolojoku-yorum-14-5edbb5dcb08199092617dce6

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *