Hakkımızda

guncelblog.net kendisine  özgün ve basın ilkelerine bağlı kalarak yayıncılık yapmaktadır. Teknolojik bilgiler ve haberler yayınlamayı kendisine temel amaç edinmiş ve bu yönde hedef çizgisine devam etmektedir. İlkeli, özgün yayıncılık ilkesi kapsamında haber&içerik değeri taşıyan tüm içerikleri en kısa süre içerisinde güncel olarak okuyucuya yansıtmayı kendisine amaç olarak edinmiştir.

Misyonumuz

Her türlü haber&içerik tamamen tarafsız olarak hazırlanması ve son okuyucuya yansıtılarak hiçbir şekilde tarafsız olarak yayınlanması önceliklerimizdendir.

Bir içerik&haber metninde taraf bulunuyor ise iki taraf arasındaki duruma bakılmaksızın tamamen tarafsız bir şekilde mevcut içeriğin güncel ve özgün olarak yayınlanır.

Reklam veya sponsor amaçlı içerik&reklam guncelblog.net sitesinde dikkat çekici olmayacak şekilde ayarlanmış ve okuyucuyu bu reklamlara çekmemeye yönelik olmasına özen gösterir.

Son dakika teknoloji haberleri ve güncel teknoloji haberleri içeriklerinin anında yayınlanması asıl misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Tüm Türkiye’de en fazla takip edilen teknoloji sitesi olmak.

Daha iyi içerik, daha fazla güven ilkesi kapsamında okuyucunun güvenini kazanarak akıllarda ”guncelblog.net yayınladıysa bu haber kesinlikle ama kesinlikle doğrudur” düşüncesini oluşturabilmek.

Ekip ortamımızda yaptığımız tarafsız ve başarılı çalışmaların sonucunda en üst düzeyde refah ve mutluluğu yaşamak vizyonumuzdur.

Hedeflerimiz

Gelecekte Türkiye’nin en fazla okunan teknoloji haberleri sitesi olmak.

Tamamen güncel içerikleri günün her saati okuyucular ile buluşturmak için kesintisiz olarak 7/24 erişim sağlanan internet sitesi olmak.

Gelecek uzun vadede ise ek İngilizce yayınlar yapmak hedeflerimizdir.

editorial team

Hakkımızda 1

Başımızın Tacı

Tekin Kara

Yayıncı

Mehmet Yakan

Yazar

Sinem Boyacı

Yazar

Pelin Teke

Yazar

Ela Gün | Oyuncu

Oyun İnceleme

Yeni yazarlar arıyoruz.

Hemen başvurmak için tıkla

office locations

5737 Mesmer Ave. Los Angeles, CA 90230 (310) 391-2245

1747 Connecticut Ave. N.W. Washington, DC 20009 (202) 986-0916

666 Broadway, 11th Floor New York, NY 10012 (212) 420-5720

2300 E. Imperial Highway El Segundo, CA 90245 (213) 283-2274

advertise

For 51 years, Digiqole’s readers have turned to us for fair, independent-minded coverage of the things that matter. Our reporting and commentary on politics, policy, technology, and pop culture draw a loyal and engaged audience of millions of readers, viewers, and listeners.

For all advertising inquiries, please contact:

Andy Sonnenberg
National Advertising Director
1 World Trade Center
New York, NY 10007
advertise@digiqole.com