Google, Search On isimli sürpriz bir etkinlik gerçekleştireceğini duyurdu

 Google, Search On isimli sürpriz bir etkinlik gerçekleştireceğini duyurdu


🕔

 
 
 

Google, 15 Ekim düzenleyeceği sürpriz bir etkinliğinin duyurusunu yapmış oldu. “Search On” olarak isimlendirilen bu etkinlik, Google’ın resmi YouTube kanalı ya da etkinlik için hazırlanan bir web sitesinden canlı yayınla aktarılacak.

ABD merkezli teknoloji devi Google, her yıl tertipli olarak “Google I/O” adlı bir etkinlik düzenliyordu. Şirket, bu etkinlik kapsamında da en yeni hizmet ve teknolojilerini tüketicilerle buluşturuyordu. Sadece Kovid-19 salgını sebebiyle Google bu yıl, söz mevzusu etkinliğini gerçekleştirmedi. Hal bu şekilde olunca da şirket, daha değişik bir konsepte haiz olan “Search On” adlı bir etkinlik düzenleyeceğini deklare etti. Bu etkinlik, 15 Ekim’de gerçekleştirilecek.

Google’ın Search On adlı etkinliği, web üstünden gerçekleştirilecek. Google, dileyen her tüketicinin katılabileceği bu etkinliğin resmi YouTube kanallarından ya da etkinlik için hususi olarak oluşturulan bir web sitesi üstünden canlı olarak yayınlanacağını ifade ediyor.

Google, Search On isimli sürpriz bir etkinlik gerçekleştireceğini duyurdu 1

Search On etkinliği kapsamında “Google’ın, insanların çevrelerindeki dünyayı anlamalarına destek olmak için suni zekanın gücünden yararlanmanın son olarak yolları”nın anlatılacağı ifade edildi. Sadece Google, bu cümleyle aslına bakarsak neyi kastettiğini detaylarıyla açıklamadı. Haliyle bu etkinlik kapsamında neler öğrenebileceğimiz şu an için bir sır olsa da bu mevzuyla ilgili bazı tahminler mevcut.

Google, Search On etkinliği kapsamında muhtemelen, bir tek arama motoru ile ilgili yeniliklerden bahsetmeyecek. Şirket, Asistan, Haritalar ve öteki hizmetleriyle ilgili de bazı açıklamalar yaparak, bu hizmetlere ne şeklinde yenilikler geleceğini aktaracak.


Kaynak: https://www.teknolojigundem.com/haber/google-search-on-isimli-surpriz-bir-etkinlik-gerceklestirecegini-duyurdu/1525088

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *