Google Play Console kaydı Galaxy M31s hakkında yeni bilgiler veriyor

Samsung Galaxy M31s için beklenen izahat sonunda geçtiğimiz gün gelmişti. Akıllı telefon için geri sayım başlarken, telefonun Google Play Console kaydı da Samsung’un şimdiye kadar açıklamadığı bazı mühim noktalara ışık tutuyor.

Buna nazaran; Galaxy M31s’in kalbinde Exynos 9611 işlemci bulunacak. Bu işlemciye 6 GB RAM’in eşlik edeceği de Google Play Console kaydı yardımıyla doğrulanıyor. Telefon kutusundan tahmin edilmiş olduğu suretiyle Android 10 işletim sistemiyle çıkacak.

Galaxy M31s’te Full HDR+ çözünürlüğünde olan Sonsuz-O AMOLED ekran bulunuyor. Akıllı telefonun dörtlü kamera sisteminin ana kamera görevini 64 megapiksel çözünürlüğünde olan sensör üstüne alıyor. 25W süratli şarj desteğine haiz 6000 mAh kapasiteli pil de telefonun Samsung tarafınca doğrulanan özellikleri içinde içeriyor. Galaxy M31s’in 64 ve 128 GB dahili depolama kapasitesi alternatifleriyle kullananların karşısına çıkması öngörülüyor.

Galaxy M31s, 30 Temmuz’da Hindistan’da gözler önüne çıkacak. Samsung Rusya web sitesinde telefon için bir destek sayfasının oluşturulması, akıllı telefonun duyurudan kısa süre sonrasında Hindistan dışındaki ülkelerde de piyasaya çıkacağını gösteriyor.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/galaxy-m31s-google-play-console-goruldu/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *