Google Pixel 5 ve 4a 5G’nin çıkış tarihi için dikkat çeken sızıntı

Google, Pixel 5 ve Pixel 4a 5G telefonlarının varlığını kısa süre ilkin duyurmuş ve telefonların çıkışı için sonbaharı işaret etmişti. Google Fransa blogunda yer edinen bir paylaşımda, söz mevzusu telefonlar için ön sipariş sürecinin 8 Ekim’de başlayabileceği açıklandı.

9to5Google sitesinde yer edinen habere göre, söz mevzusu zamanı dikkatli bir okur fark etti. Pixel 4a’nın duyurusu için Fransızca olarak hazırlanan blog yazısındaki ilgili ifade, derhal sonrasında kaldırıldı. Bir tek bu ekran görüntülerinin alınmasını ve internette dolaşmasını engellemedi.

Sızan tarihin doğruluğu mevzusunda bir şey söylemek şu an için kolay değil. Bir tek 8 Ekim tarihinin kulağa mantıklı geldiğini belirtmek gerekiyor. Google bir çok vakit ekim ayında yeni aygıt duyurusu yapıyor ve bu cihazları piyasaya sürüyor. Firmanın bu yaklaşımı 2020’de de devam ettirmesi sürpriz olmayacaktır.

Gene 9to5Google tarafınca paylaşılan başka bir sızıntıda da Google Pixel 5 ve 4a 5G çıkış zamanı için ekim ayı işaret ediliyor. Dolayısıyla telefonların ekim ayında kullanıcılarla buluşma ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/google-pixel-5-cikis-tarihi-icin-dikkat-ceken-sizinti/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *