Galaxy Z Fold 2 için tanıtım öncesinde bir sızıntı daha

Samsung’un yeni katlanabilir ekranlı telefonu Galaxy Z Fold 2, yarın resmen gözler önüne çıkacak. Tanıtım için son saatlere yaklaşılırken, akıllı telefonunun roze altın rengini gösteren fotoğraflar internette dolaşmaya başladı.

Meşhur duyumcu Evan Blass tarafınca paylaşılan fotoğraflar, Galaxy Z Fold 2’nin selefi Galaxy Fold’dan değişik olduğu noktaları bir kez daha gösteriyor. Telefonun şıklığı da bu renk seçeneğiyle birazcık daha öne çıkıyor.

Son sızıntıda Galaxy Z Fold 2’nin ön ekranının ne kadar büyümüş olduğu ve geliştiği de birazcık daha net anlaşılıyor. Menteşe hakkında birazcık daha oldukça detay gösterilmesi de buradaki iyileştirmelerin daha iyi kavranmasını sağlıyor. Roze altın renk seçeneği, yurt dışı satış fiyatının 2 bin dolar civarında olması beklenen telefonun üst sınıf görünümünü kuvvetlendiriyor.

Galaxy Z Fold 2 için tanıtım öncesinde bir sızıntı daha 1

Galaxy Z Fold 2 ile ilgili pek oldukça detay şimdiden ortaya çıkmış durumda. Eksikleri doldurmak içinse yarın Türkiye saatiyle 17:00’da başlamış olacak tanıtım etkinliğini beklemek gerekiyor.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/galaxy-z-fold-2-icin-tanitim-oncesinde-bir-sizinti-daha/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *