Galaxy Note 9 One UI 2.5 güncellemesini almaya başladı

Samsung, Galaxy Note 9 için One UI 2.5 güncellemesinin dağıtımına başladı. N960FXXU6FTJ3M sürüm numarasını taşıyan güncelleme, toplumsal medya paylaşımlarının gösterdiğine gore, ilk olarak Almanya’da dağıtıma çıktı.

Güncelleme kablosuz DeX, Tek Çekim benzer biçimde kamera modları, Pro video modu için değişik çözünürlük ve kare hızı seçenekleri benzer biçimde yenilikleri getiriyor. Samsung’un klavye uygulamasında yatay kullanım esnasında ikiye ayırma imkanı sunulması da yeniliklerden biri.

Güncellemenin getirmiş olduğu bir öteki özellik ise SOS bildiri modu. Bu mod etken hâle getirildiğinde telefon 24 saat süresince her 30 dakikada bir bildiri gönderecek şekilde programlanabiliyor. Bu özellikte 24 saat olan maksimum sürenin değiştirilebildiğini belirtmekte de yarar var.

Galaxy Note 9 için One UI 2.5 güncellemesinin gelecek haftalarda daha çok bölgede kullanıcılarla buluşması planlanıyor. Bunun Galaxy Note 9 için gösterilen son büyük güncelleme olması ve telefonun bundan sonrasında yola güvenlik yamalarıyla devam etmesi planlanıyor.

Kaynak:https://www.teknoblog.com/galaxy-note-9-one-ui-2-5-guncellemesini-almaya-basladi/

0 Reviews

Related post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *